راه حل کسب مهارت مورد نظر کارفرمایان

تعداد بازدید: ۳۳۷
 • راه حل کسب مهارت مورد نظر کارفرمایان

  اگر کارفرمایان در جستجوی های خاصی باشند که شما نیاموخته اید، ممکن است نگران شوید، اما باید بدانید راه حل های زیر به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد.

  1. کار داوطلبانه

  شاید به سادگی و به دلیل نداشتن روابط عمومی مناسب بارها شانس به دست آوردن شغلی را از دست داده باشید. به جای مراجعه به آموزشگاه و کلاس درس به یک سازمان خیریه محلی مراجعه کنید و روابط عمومی خود را با کمک به برنامه ریزی جمع آوری اعانه و برگزاری رویدادهای سالانه ارتقا دهید. می توانید جهت انتشار مطلب در مطبوعات، ارتباط با رسانه ها، و سایر امور کمک رسانی نیز داوطلب شوید. با این فعالیت ها نه تنها کار بزرگی انجام داده اید، بلکه های مورد نیاز جهت ارتقا شغل و رزومهرا فرا می گیرید.

  2. شرکت در کلاس های آنلاین

  امروزه وجود اینترنت باعث شده که ارتقا توانایی ها ساده تر شود. به هر موضوعی جهت یادگیری علاقه داشته باشید فیلم ها و مطالب آموزشی می تواند به یادگیری شما کمک کند. این خدمات با مبلغ کمی و یا به طور رایگان در دسترس می باشند.

  3. کارآموزی

   

  اگر شما نیاز به یادگیری یک خاص داشته باشید  و قادر به کسب اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین یا کارداوطلبانه نباشید، می توانید از طریق افراد متخصص در آن حرفه اطلاع کسب کنید. و آموزش حین کار به شما نگرش نحوه انجام کار توسط متخصصان را می دهد. با شرکت در کارآموزی، های لازم جهت ارتقا زندگی حرفه ای را فرا می گیرید، به علاوه می توانید روابطی ایجاد کنید که در آینده به کمکتان خواهد کرد.

  4. شرکت در کلاس های آموزشی

  می توانید جهت کسب موردنیاز کارفرما، در کلاس های آموزشی مرتبط شرکت کنید. قرار گرفتن در محیط آموزشی که علاوه بر آموزش های تئوریک آموزش های عملی را نیز ارائه می کند، بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.