چگونه یک کارمند رویایی پیدا کنیم؟

تعداد بازدید: ۱۲۴
 • چگونه یک کارمند رویایی پیدا کنیم؟

  ما در اینجا به شما کمک می کنیم که چگونه با یک عالی داشته باشید و آن را از دست ندهید و پس از آن چگونه وضعیت را اداره کنید.

  در نظر گرفتن نکات کلیدی استخدام در رویارویی با فرد مورد نظر بسیار مهم است. تمام تمرکز خود را برای بگذارید.آیا داوطلب مورد نظر به دنبال ترفیع مقام شغلی و یا حرفه ای شدن می باشد؟ این یک نکته مهم است . اینکه او چطور به نظر میرسد؟ تناسب فرهنگی با سازمان و بررسی رفتار او بسیار مهم است. به گفته دانشمندان 88 درصد رفتار فرد در گذشته در اینده او نیز اثرگذارهست . اگر فرد مشتاق بود و از خود علاقه نشان داد، فردی مناسب برای استخدام است.علاوه بر این ، نیاز به تحقیق در مورد مهارت های وی و این که در موقعیت های مختلف چه مهارت هایی می تواند کسب کند، وجود دارد.

  فرد از تماس اولیه می داند که شما به دنبال یک حضوری و رودررو هستید تا با این کار سازمان را به او نشان دهید اما این یک فرصت شغلی واقعی نیست اما از این طریق همه چیز را به او نشان می دهید.ارائه  شرح وظایف محسوس و بدست اوردن اطلاعاتی در این زمینه می تواند به یافتن فرد وافعی کمک کند. به عنوان مثال، ذکر نمونه های خاص که چگونه یک فرد می تواند در صرفه جویی هزینه ها و بهره وری بیشتر شرکت  کمک کند.

  سریع پیگیری نکنید

  البته پس از ان که فرد مورد نظر را یافتید دیگر نباید به دنبال های بیشتر باشید. اما اگر یک لیست کوتاه دارید و تمایل دارید که مانند برخی از کارفرماها همه متقاضیان را ملاقات کنید، باید به روند ادامه دهید. کننده می تواند از یک لیست کوتاه که شامل متقاضیان کار است، کند حتی اگر در همان اوایل فرد مورد نظر یافت شود. سرعت عمل خوب است اما باید عکس العمل هم در نظر گرفته شود و به یاد داشته باشید که ممکن است فرد بعدی و یا بعدی همان فرد رویایی باشد.

  برای رسیدن به موفقیت:

  -انچه را که به دنبالش هستید بدانید.

  -یک روند برای داشته باشید.

  -سوالات موثر بپرسید.

  -مشخصات فردی را ارزیابی کنید.

  -روند را کنترل کنید.

   

   

   

   

   

لینک کوتاه:
برچسب ها:
منبع:
کاریابی کاران
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.