رنگها  در کسب و کار

تعداد بازدید: ۳۸۱
 • رنگها  در کسب و کار

  بطور کلی 7 اصلی در این رابطه قابل‌شناسایی است که البته هر یک احساس متفاوتی را برای بیننده به وجود می‌آورد:

  قرمز معرف انرژی: با افزایش هرمون آدرنالین سطح کلی را در بدن افزایش می‌دهد. از آنجایی که استفاده از این منتسب به و بخشیدن است، به کار بردن آن در صفحه اول سایت، بخش اصلی دفتر کار و بخش‌هایی از ایمیل که نیاز به توجه زیاد دارد را توصیه می‌کنم. البته این منتسب به عشق و علاقه زیاد هم شناخته می‌شود که بر اساس نوع کمپین موردنظر می‌توان از آن استفاده کرد.

  نارنجی برای بازی و سرگرمی: این معرف گرما و خوشحالی است و اندیشی و اعتماد ایجاد می‌کند. از طریق ارتباط دادن این به‌روزهای آفتابی و نور و روشنی، نمایی به زندگی می‌دهد و نمایش‌دهنده زندگی و سلامتی است.

  زرد برای خوش‌بینی: برای بالا بردن و متعالی ساختن، خوشحال کردن و دادن است. با این وجود بکار بردن آن موجب درخشان و نورانی شدن صفحه یا محل می‌شود و تا حدی به چشم فشار وارد می‌کند و در صورت زیاد استفاده شدن از آن موجب ایجاد عصبانیت یا خستگی در مخاطب می‌شود.

  آبی برای اعتماد: به عنوان رنگی برای صداقت، وفاداری و اعتماد در نظر گرفته می‌شود. این همچنین تأثیر آرام‌کنندگی و تسکین دهندگی دارد، و به همین دلیل که اکثر مردم از آن خوششان می‌آید، اما شما توجه داشته باشید که این اکثر مردم بیشتر شامل حال آقایان می‌شود. به همین دلیل است که اغلب پرستاران یا پزشکان از این یا در اتاق‌های عمل استفاده می‌کنند.

  سبز برای رشد: در عمل منتسب به رشد و همچنین آرامش است و از آنجایی که در میانه طیف رنگ‌ها قرار می‌گیرد، به آن به‌عنوان تعادل هم نگاه می‌کنند. احساسی حاکی از اطمینان بخشی دارد ولی همچنان باید توجه داشته که این به‌نوعی می‌تواند نشان‌دهنده پول و مادیات هم باشد.

  سفید یکرنگ خنثی: نشان‌دهنده پاکی و عقیمی است و همچنین می‌تواند معرف حسن و نیکی را نیز نشان دهد. با این ‌وجود از آنجایی که بیشتر سرد و کسل‌کننده به نظر می‌رسد، تأثیر کمی بر تحریک حس‌های مختلف از خود دارد.

  سیاه مخفی است: جدا از دلالت ضمنی این به مرگ و تیرگی، به عنوان رنگی اسرارآمیز و مخفی از جهان در نظر گرفته می‌شود. به همین دلیل است که بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند تمام طول سال از این برای لباس‌های خود استفاده کنند.

  اما با توجه به توضیحات بالا باید دید این چه تأثیری برای دریافت پاسخ ایمیل می‌تواند داشته باشد؟ بهترین راه تست کردن آن با مخاطب شماست.

   

   

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.