دستمزد خود را ۳۰ برابر کنید، ( با عمل به یافته دانشمندان هاروارد، آینده خود را متحول کنید)!

تعداد بازدید: ۱۴۸
 • دستمزد خود را ۳۰ برابر کنید، ( با عمل به یافته دانشمندان هاروارد، آینده خود را متحول کنید)!

  در دانشگاه شماره ۱ جهان هاروارد٬ تحقیقی انجام شد که استفاده از نتایج آن می تواند زندگی همه ماها را دگرگون کند. پرسشنامه ای به دانشجویان این دانشگاه داده شد واز آنها در مورد کارهای روزمره خود سوال گردید!


  بر این اساس٬ سه گروه دانشجو شناسایی شد:
  گروه اول: کسانی که معتقد بودند هر چه پیش آید٬ خوش آید و هیچ ای برای کارهای خود نداشتند.

  گروه دوم: دانشجویانی که در ذهن خود هایی برای کارهای روزمره و آینده خود داشتند.

  گروه سوم: دانشجویانی که برای خود داشته و های خود را مکتوب می نوشتند.

  ۱۰ سال بعد از فارغ التحصیل شدن این دانشجویان؛ طی تماس تلفنی٬ میزان دستمزد ماهیانه این افراد مورد بررسی قرار گرفت.

  نتایج شگفت انگیز بود:


  گروه اول کمترین دستمزد را داشتند. گروه دوم که داشتند سه برابر گروه اول حقوق می گرفتند. گروه سوم که داشتند و های روزمره و بلند مدت خود را یادداشت کرده بودند سی برابر گروه اول و ده برابر گروه دوم حقوق می گرفتند.

  نوشتن های روزمره باعث می شود اجرای آن ها برای فرد الزام آور شده و نتواند آنها را به فردا و فرداها موکول کند. بر این اساس برترین اپلیکیشنهای(نرم افزارهای موبایلی) دنیا در زمینه نگارش ها و کارهای روزمره، جلسه ها وقرار ملاقاتها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. این نرم افزارها بر روی گوشی شما نصب خواهد بود. هر لحظه که فکری٬ ایده ای و ای به ذهن شما خطور کرد یا با کسی قرار ملاقات گذاشتید یا به کسی قولی دادید، سریعا در نرم افزارهای گوشی خود یادداشت کرده و هر شب قبل از خواب آنها را مرور کنید و اگر آن را انجام نداده اید خود را متعهد کنید که روز بعد آن را به سرعت به سرانجام برسانید. با داشتن برنامه٬ نگارش آنها و تعهد برای انجام آنها زندگی خود را متحول خواهید کرد. نرم افزارها همچنین قبل از قرار ملاقات شما، با فعال کردن آلارم شما را آگاه خواهند نمود. 
  برترین راز کشورهای توسعه یافته ریزی است.

  دسته بندی ما از شماره 3 تا شماره 1 انجام شده است.

  شماره ۳: اپلیکیشن Evernote شماره ۳ از دسته بندی ماست.
  یک بسیار و همه کاره است. با این نرم فزار میتوانید دیگر جزوه نویسی با خودکار و برگه را کنار بگذارید و دفاتر خود را در این نرم افزار تشکیل دهید. این نرم افزار قابلیت های فراوانی از قبیل ضبط صدا و درج تصویر، ثبت یادداشت و غیره دارد. حتی شما میتوانید با این نرم افزار برای خود با توجه به نوشته های خود کوییز طراحی کنید!
   

  شماره 2: اپلیکیشن GTask  شماره 2 از دسته بندی ماست.

  این ی با بیش از ده ها میلیون دریافت از مارکت در صدر برترین های قرار دارد و از ویژگی های ان می توان به مواردی همچون اضافه کردن دسته ای متن ها، استفاده آسان از و امکان حذف نوشته ها، امکان هماهنگ سازی با تاریخ، دسته بندی های روزانه بر حسب تاریخ، نام و ساخت، نمایش کارهای روزانه و رویداد ها در تقویم گوگل، سیستم یادآوری با قابلیت تکرار، امکان جستجوی وظایف با قابلیت تطبیق خودکار و دارا بودن ویجت ها اشاره کرد.

  شماره 1: اپلیکیشن SomTodo  نامبر وان از دسته بندی ماست.

   پیشرفته ترین و ی کارهای روزانه می باشد که مخصوص گوشی های با سیستم عامل ساخته شده است .با این اپلیکیشن می توانید مدیریتی حرفه ای و ریزی شده برروی کارهایتان داشته باشید و از فراموش کردن کارهای روزمره خلاص شوید . هر کاری را انجام دادید تیک کنار آن را بزنید تا در لیست انجام شده ها قرار گیرد.
   

لینک کوتاه:
برچسب ها:
منبع:
کاریابی کاران
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.