استخدام ۲۰ هزار کارمند در جهاد کشاورزی تا دو سال آینده

تعداد بازدید: ۷۳
 • استخدام ۲۰ هزار کارمند در جهاد کشاورزی تا دو سال آینده

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد گفت: در سال ۸۱ و قبل از ادغام دو وزارتخانه جهاد و سازندگی ۱۵۰ هزار نفر بود و این رقم امسال به ۶۲ هزار و ۶۵۳ نفر رسیده است.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمد علی جوادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی، امروز در نشست معاونان و مدیران وزارت جهاد با معاون اول رئیس جمهور گفت: در بخش منابع انسانی وزارت جهاد دو سند مطالعه شده و به سازمان مدیریت ارائه شده که امیدواریم به زودی با هماهنگی‌ صورت گرفته، تصویب شود.

  وی افزود: یکی از این سندها سند توسعه و سازماندهی نیروی انسانی است که در سال ۸۱ و قبل از ادغام دو وزارتخانه جهاد و سازندگی ۱۵۰ هزار نفر داشت و امسال به ۶۲ هزار و ۶۵۳ نفر رسیده است.

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد تصریح کرد: ۳۰ هزار پست خالی در وزارتخانه داریم، در حالی که این وزارتخانه تنوع و گستردگی وظایف زیادی دارد که از دل دهستان‌ها تا مراکز خدمات مشاوره‌ای و علمی در سطح شهرها پراکنده است.

  جوادی بیان داشت: از ابتدای سال ۹۴ تا پایان سال ۹۶ تعداد ۲۰ هزار و ۴۶۱ نفر جذب نیرو خواهیم داشت، در حالیکه تا پایان سال ۹۴، ۵۴ هزار نفر از ما جدا می‌شوند.

  وی افزود: در راستای قانون، در سال‌های گذشته ما هزار نفر مهندس ناظر جذب شدند که ۱۳۵۰ نفر آنها تامین اعتبار نشدند و البته در برخی رشته‌ها مانند کشاورزی، صنایع غذایی و حسابداری با توجه به گستردگی وظایف بخش و اضافه شدن وظایف قانون تمرکز بازرگانی بخش در این رشته‌ها کمبود نیرو داریم که امیدواریم به زودی برطرف شود.
   

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.