اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با برخی اصلاحیات دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه 1394 و همچنین تمدید مهلت ثبت‌نام برای در این دوره

تعداد بازدید: ۶۹
 • اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با برخی اصلاحیات دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه 1394 و همچنین تمدید مهلت ثبت‌نام برای در این دوره

  پیرو اطلاعیه مورخ 94/11/17 و همچنین انتشار دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام جامع علمی­ کاربردی بهمن ­ماه 1394 بدین وسیله اصلاحاتی در دفترچه مذکور به شرح زیر اعلام می­گردد. همچنین به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (94/11/20) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا روز شنبه مورخ 94/11/24 بتوانند نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام، اصلاحات مندرج در این اطلاعیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام جامع علمی ـ کاربردی مهرماه سال 1394 کشور ثبت‌نام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نموده‌اند در صورت علاقمندی می‌توانند در مهلت تعیین شده با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات نسبت به ویرایش کدرشته محلهای انتخابی اقدام نمایند.

  اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام:
  الف) عنوان جدول شماره 4 مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش به «استان، ارگان، دستگاه متقاضی، مرکز آموزشی، رشته تحصیلی، نشانی و تلفن مراکز آموزشی در دوره­های کاردانی فنی و کاردانی حرفه­ای بهمن­ماه سال 94» اصلاح می‌گردد.
   
  ب) تغییر آدرس و شماره تماس برخی مراکز آموزشی:

  ردیف

  استان

  نام مرکز علمی- کاربردی

  آدرس

  شماره تماس

  1

  تهران

  فرهنگ و هنر واحد 10

  تهران- خیابان میرداماد- نبش ایستگاه مترو- خیابان کازرون جنوبی- پلاک 4

  3 و 22273492-021

  2

  تهران

  صنعت جهانگردی تهران 2

  تهران- سعادت آباد- بالاتر از میدان کاج- پایین­تر از بیمارستان شهید مدرس- خیابان جمشیدی یکم- بن­بست شبنم- شماره 10

  22369690-021

  3

  تهران

  شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازم قطعه

  تهران- سعدی جنوبی- خیابان دیبا- خیابان آزادی­خواه- پلاک 92

  33900005-021

   

   

  ج) با توجه به اعلام جامع علمی - کاربردی مبنی بر پذیرش در رشته‌های جدید برخی از مراکز علمی کاربردی در پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام جامع علمی­ـ کاربردی بهمن­ماه 1394 به اطلاع می‌رساند در صورت وصول فهرست این رشته‌ها، اطلاعیه‌ای در این خصوص در روز چهارشنبه مورخ 94/11/21 در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.