گواهینامه های شغلی EC-COUNCIL

تعداد بازدید: ۸۳
 • گواهینامه های شغلی EC-COUNCIL

  با توجه به این که مقیاس و پیچیدگی جرایم ای در حال  افزایش است، سازمان ها تعدادی از متخصصان آموزش دیده IT را جهت مقابله با هکرها، حملات مخرب و تهدیدات امنیتی می کنند. گواهی نامه های شغلی EC-Council های واقعی بازار کار و شایستگی هایی را که امروزه در حوزه اثبات می کند، از جمله، هک اخلاقی، جمع آوری شواهد ای، شبکه و تست نفوذ، که افراد را در صدر لیست طیف گسترده ای از موقعیت های شغلی اطلاعات در بخش خصوصی و دولتی قرار می دهد، می باشد.

  "برای ضربه زدن به یک هکر، باید مانند او فکر کنید!" این شعار یک اخلاقی (CEH) است و مظهر آموزش IT و صدور EC-Council  است. در روند آموزش دریافت شغلی EC-Council اول به افراد می آموزند که چگونه یک مجرم سایبری باشند، به این دلیل که انگیزه ها، ترفندها و تکنیک های حمله را درک کنند. اولین گام مسلح سازی در برابر حمله است. گواهی نامه های EC-Council های افراد را در آخرین ابزار اطلاعات، فن آوری ها، روش های پیشگیری و اقدامات متقابل می سنجد.

  بسیاری از سازمان های دولتی از جمله آژانس ملی و وزارت دفاع از اعتبار EC-Council برای شفاف سازی دسترسی پرسنل و پیمانکاران دولتی به اطلاعات حساس استفاده می کنند و در تمام دنیا به عنوان یک شاخص قابل اعتماد جهت سنجش ها و شایستگی پیشرفته در زمینه فناوری اطلاعات به رسمیت شناخته شده است.

   

  گواهینامه های EC-Council:

  CEH: Certified Ethical Hacker
  CHFI: Computer Hacking Forensic Investigator

   

  متوسط حقوق دارندگان شغلی EC-Council

  1: حقوق و دستمزد مدیر شبکه: 85،000 $

  2: حقوق و دستمزد اخلاقی: 89،000 $

  3: حقوق و دستمزد تحلیلگر خبره امنیت: 90،000 $

  4: حقوق و دستمزد آزمونگر نفوذ: 92،000 $

  5: حقوق و دستمزد کارشناس رسمی جرایم ای: 96،000 $

  منبع: Payscale.com

   

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.