راهنمای عضویت در سایت و ساخت رزومه

تعداد بازدید: ۱۳۱
 • راهنمای عضویت در سایت و ساخت رزومه

  رزومه چیست؟ ارائه خلاصه ای از ها و توانایی ها و دستاوردهای شماست.بنابراین باید ای عالی از شما به دست برسد.

  مزیت های عضویت و ساخت در کاران:

  -دریافت و اشتراک در فرمت های مختلف به صورت رایگان

  -دریافت آخرین اخبار استخدامی مطابق با درج شده در رزومه

  -نمایش ها در پنل کاربری کارفرمایان مرتبط

  -امکان درج تصویر شما در رزومه

  بنابراین  ابتدا وارد سایت شده و بر روی گزینه ثبت نام در قسمت چپ و بالا که در تصویر زیرنشان داده شده است، کلیک کنید

   

   

  در صورتی قبلا ثبت نام کرده اید با استفاده از ایمیل و رمز ورود وارد خود شوید اما در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده اید در قسمت ثبت نام کلیک کرده و ایمیل و رمز عبور مناسب را وارد کرده  و در سایت عضو شوید

   

   

  حال برای تکمیل اطلاعات خود وارد قست شده و اطلاعات خود را وارد کنید

   

   

  ابتدا می بایست مشخصات فردی که شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و دیگر مشخصات است  را تکمیل کنید که آدرس و تلفن از قسمت های ضروری اطلاعات است  چرا که راه ارتباطی با شماست. پس روی گزینه ویرایش کلیک کرده و اطلاعات را با دقت درج کنید

   

   

  مهارت های خود را طبق میزان تسلطی که دارید در این قسمت درج کنید. دقت کنید که هایتان را به درستی درج کنید چرا که ایمیل های دریافتی شما بر همین اساس است.

   

   

  در این بخش مدارک را درج کنید و در صورتی که در مقطعی مشغول به تحصیل می باشد تیک گزینه "در حال حاضر مشغول به تحصیل هستم" را بزنید. همچنین در هر رشته ، معدل خود را به دقت وارد کنید.

   

   

  اگر دوره تخصصی را گذرانده اید  نام دوره و موسسه ای که مسئول آموزش شما بوده است را ذکر کنید اما توجه داشته باشید که تمامی دوره هایی را که گذرانده اید لازم به ذکر نیستند برای کارفرمایان آنچه که شما می توانید به صورت عملی انجام دهید مهم است.

   

   

  میزان آشنایی خود با زبان های خارجه را در این قسمت درج کنید همچنین شما قادر به انتخاب و درج چندین زبان خارجه با ذکر میزان هستید.

   

   

  یکی از مهمترین بخش های کاری است. دقت کنید که کاری را به ترتیب زمانی وارد کنید تا بررسی آن برای راحت تر باشد. اگر سابقه کاری ندارید هیچ اشکالی ندارد شما می توانید با ذکر هایتان و یا در صورت امکان، با در اختیار گذاشتن نمونه کارهایتان به کارفرماها، نظر آنها را جلب کنید.

   

   

  اگر به صورت PDF دارید در این قسمت آن را بارگذاری کنید

   

   

  اکنون شما می توانید خود را ، به دو فرمت PDF  و Word دریافت نمایید و آن را برای کارفرمای مورد نظر ارسال کنید ، همچنین سایت شما را طبق هایتان برای کارفرماها ارسال می کند.

   

   

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.