ثبت نام کارشناسی ارشد پزشکی سال 95

تعداد بازدید: ۱۵۵
 • ثبت نام کارشناسی ارشد پزشکی سال 95


  بالاخره پس از کش و قوس های فراوان و تغییر زمان ثبت نام ، ثبت نام کارشناسی ارشد سال 1395 اغاز شد
  رئیس مرکز سنجش آموزش ادامه داد: دفترچه راهنمای ثبت نام از تاریخ 3 بهمن ماه 94 از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش قابل دسترسی است. داوطلبان می توانند جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام، انجام ثبت نام و ارسال مدارک خود فقط از طریق سایت سازمان سنجش آموزش اقدام کنند.
   
   نحوه ثبت نام :
  1) برای آغاز ثبت نام ارسال تصویر اسکن شده ی  مدارک الزامی می باشد و فرم ثبت نام پس از ارسال مدارک در دسترس قرار خواهد گرفت. 
  در صورتیکه نوع مدارک با فایل ارسال شده منطبق نباشد و یا تصویر ارسالی ناخوانا باشد ثبت نام شما متعاقبا طی مراحل بعدی از سیستم حذف و کد رهگیری باطل می گردد. 
  2) ثبت نام برای هر یک بار مجاز می باشد و ثبت نام مجدد تخلف محسوب خواهد شد.
  3) در صورتیکه مدارک ارسالی مورد تایید مرکز سنجش آموزش واقع نشود یا مدارک ارسالی در مرحله استعلام از سازمانهای مربوطه تایید نگردد ثبت نام در مراحل بعدی لغو خواهد شد.
  4) در تکمیل فرم ثبت نام (ورود اطلاعات فرم) دقت کافی بعمل آید زیرا داده های ثبت شده در این مرحله قابل ویرایش نمی باشد و فرم هایی که اطلاعات آنها ناقص باشد متعاقبا حذف خواهند شد. 
  اخطار: دریافت کد رهگیری به منزله ثبت نام نهایی و تایید اطلاعات اعلامی نبوده و تایید نهایی زمانی انجام خواهد شد که مدارک ارسالی کامل و منطبق با ضوابط دفترچه راهنما باشد.
  -- داوطلبان موظف هستند پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری تا زمان اعلام نتایج نهایی ضمن حفظ کد رهگیری خود به همراه چاپ نهایی فرم ثبت نام، برای آگاهی از اطلاعیه های بعدی به طور مرتب به سایت رجوع نمایند زیرا اطلاع رسانی فقط از طریق سایت مرکز سنجش انجام می گیرد و هیچ گونه عذری بابت عدم آگاهی پذیرفته نیست.
  نحوه ارسال مدارک:
  نوع فایل مدارک ارسالی JPG/RGB
  حجم فایل عکس پرسنلی 20 الی 100 کیلوبایت  و سایر مدارک 100 الی 300 کیلوبایت باشد.
  * تصاویر بایستی با اسکنر تهیه شوند و عکسبرداری با دورببن از اسناد و ارسال آن نا معتبر خواهد بود.
  * تصاویر ارسالی بایستی وضوح کافی و خوانا باشند.
  1) برای ارسال تصویر هر سند ابتدا روی کلید "انتخاب فایل..." کلیک کرده سپس با کلید "Browse" فایل مربوط به آن سند را انتخاب و ارسال را کلیک نمایید تا تصویر ارسال شده در لیست مدارک پایین صفحه نمایش داده شود.
  2) در صورت نیاز به تعویض فایل ارسالی، مجدد روی کلید "انتخاب فایل ..." کلیک نموده و مراحل را تکرار کنید. پس از ثبت نهایی، فرم چاپی نمایش داده شده شامل کلیه مدارک ارسالی و اطلاعات وارد شده در فرم توسط خواهد بود که   این فرم پس از ثبت نام نهایی و هر ویرایش می بایست چاپ جدید تهیه و نگهداری شود.
  توجه شود:
  تا مرحله ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری هیچ کدام از اطلاعات یا مدارک وارد شده توسط در سیستم ذخیره نخواهد شد و  داوطلب بایستی مراحل ثبت نام را مجددا انجام دهد، پس برای جلوگیری از هرگونه مشکل خواهشمند است اسکن تمامی مدارک لازم  برای ثبت نام را طبق دفترچه راهنما بر اساس سهمیه درخواستی  آماده و سپس نسبت به تکمیل فرم و ارسال مدارک اقدام نمایید. 

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.