اطلاعیه دانشگاه کردستان درباره تاریخ پرینت کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی سال 1394

تعداد بازدید: ۵۸
  • اطلاعیه دانشگاه کردستان درباره تاریخ پرینت کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی سال 1394

    بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در استخدامی کردستان در سال 1394 می‌رساند که مذکور صبح روز پنجشنبه مورخ 94/12/20 در شهر سنندج برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری از ساعت 8:30 آغاز و در های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن در های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

    لینک مربوط به پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در از روز سه شنبه 94/12/18 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه همراه داشتن پرینت کارت شرکت در و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

    در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند از ساعت 08:00 الی 12:00 و ساعت 14:00 الی 17:00 بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ 94/12/19  با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و 2 قطعه عکس به نماینده رفع نقص کارت مستقر در باجه رفع نقص کردستان واقع در سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی کردستان، مهمانسرای مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.
     

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.