پول به تنهایی در استخدام استارتاپ ها کافی نیست

تعداد بازدید: ۳۳۲
 • پول به تنهایی در استخدام استارتاپ ها کافی نیست

  همزمان با تغییرات بازار، انتظارات کارگران نیز تغییر می کند. امروزه شاید ها بیش از هر کسب و کار دیگری، با حمایت از کارمندان جهت جذب و حفظ استعداد تلاش می کنند.

  طبق گزارش سایت Glassdoor در ژوئن 2015، نزدیک به نیمی از کارکنان انتظار دارند در 12 ماه آینده جهت جبران هزینه های زندگی، لفزایش داشته باشند.جبران خدمات بخش مهمی از ارائه ارزش ها به کارکنان است، اما به طور قطع کل بسته پیشنهادی نیست. البته سهام، هم وجود دارد، اما باید به خاطر داشته باشید  تضمین شغل برای کارکنان بسیار ارزشمند است. در کل، کارمندان نمی توانند  فقط با سهام زندگی کنند. روش هایی وجود دارد که بعضی از شرکت ها، به ویژه ها، می توانند به خوبی به کارمندان با اطمینان شادی و جبران خدمات را ارائه دهند.

  1.آموزش کارکنان در خصوص سهام

  ارائه سهام به کارمندان هم مشوق تعهد کاری است و هم  انگیزه های عملکردی ایجاد می کند. اما، اگر کارکنان ندانند که چگونه سهام ایجاد می شود و یا چه گزینه های دیگری در دسترس هستند، هیچ ارزشی در آن ها مشاهده نمی کنند. باید به کارمندان کمک کنید تا  درک کنند چه چیزی به آن ها پیشنهاد داده شده و چگونه به بازار مرتبط است.

  2. ارائه مزایای با ارزش

  مزایا روش مهمی جهت افزایش ارزش جبران خدمات کارمندان است. در واقع، طبق گزارش Workplace Vision SHRM از سال 2002 از دید نیمی از کارکنان، به طور مداوم به عنوان یکی از جنبه های مهم رضایت شغلی ارزیابی شده است.  برنامه های مزایایی به صرفه و قابل تنظیم به کارکنان ارائه کنید.  مزایای بهداشتی و سلامتی ارائه دهید که برای کارکنان اهمیت دارد - مانند عضویت در ورزشگاه و یا پذیرایی با وعده های غذایی.

  3. تسهیم کارکنان در ماموریت شرکت

  پول به تنهایی شادی کارمند را تضمین نمی کند. کارمندان می خواهند ادای دین و اعتبار را در کاری که انجام می دهند حس کنند. آن ها می خواهند بخشی از ماهیت بزرگتری باشند، و عملکردشان تاثیر واقعی بر روی تحقق رویای شرکت داشته باشد. به طور مداوم تصویر بزرگی از اهداف  کسب و کاری را که می خواهید به آن برسید، برای کارکنان تعیین و یادآوری کنید. که این امر مستلزم ارتباط عمیق با ارزش های شخصی کارکنان است.

  4. ارائه دستمزد رقابتی

  موسس یک ممکن است زمانی که پایه های شرکت مستحکم نشده، با پرداخت زیر ارزش بازار به کارکنان مرتکب اشتباه شود. سهام ارزش فراوانی به کارکنان ارائه می کند، اما  نمی توانند جایگزین جبران خدمات روزانه کارکنان باشد. در رابطه با پرداخت و دستمزد به کارمندان شایسته هیچ ابهامی وجود ندارد ، به ویژه افرادی که عملکرد و خلاقیت بالای آن ها، به منزله سوخت شرکت است. تعادل به معنای حصول اطمینان از این امر است که شرکت از راه های بیشمار از قبیل سهام، کار معنادار و ماموریت سازمانی به کارکنان ارزش ارائه می کند.

برچسب ها:
منبع:
www.entrepreneur.com/
مترجم:
کاریابی کاران
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.