اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1394

تعداد بازدید: ۸۱
 • اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1394
  پیرو اطلاعیه مورخ 20/10/94 و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت‌ در دومین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 1394 بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ کلیه‌ متقاضیان‌ می‌رساند که با توجه به اعلام سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور اصلاحات ذیل در دفترچه راهنمای ثبت نام صورت گرفته که داوطلبان ضرورت دارد در هنگام ثبت‌نام به این نکات نیز توجه نمایند.
   
  1- در شغل محل های وزارت امور اقتصادی و دارایی، در قسمت شرایط اختصاصی استخدام مندرج در صفحه 35 دفترچه راهنمای ثبت نام، حداکثر سن برای دارندگان مقطع تحصیلی کارشناسی از 27 به 30 سال و مقطع کارشناسی ارشد از 30 به 32 سال اصلاح می‌شود.
   
  2- در شغل محل های مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مندرج در صفحه 29 دفترچه راهنمای ثبت نام، در رشته‌های تحصیلی مجاز برای انتخاب کدشغل محل 10222 (کارشناس تحلیلگر سیستم 2)، کدرشته تحصیلی علوم کامپیوتر (لیسانس) از کد 30840 به کد 32173 اصلاح می‌گردد.
   
  3- در شغل محل های سازمان ملی استاندارد مندرج در صفحه 31 دفترچه راهنمای ثبت نام، کدرشته تحصیلی 31360 (مهندسی کشاورزی-علوم و صنایع غذایی) به عنوان کدرشته تحصیلی مجاز برای انتخاب کدشغل محل 10230 (کارشناس امور استاندارد) اضافه می‌گردد.
   
  آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند، با عنایت به توضیحات فوق در صورت علاقمندی می‌توانند با مراجعه به قسمت ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.