آداب فعالیت در لینکدین و اشتباهات رایج

تعداد بازدید: ۳۳۹
 • آداب فعالیت در لینکدین و اشتباهات رایج

  لینکدین( Linkedin)  یک می باشد که پایه اساس آن برقراری با شرکای تجاری می باشد.

  در این ما باید فقط به معرفی خود بپردازیم و در این از گذاشتن مطالب شخصی خودداری نماییم.

  اشتباه اول: پروفایل های ناقص و گنگ

  اگر شما اطلاعات پروفایل خود را در به صورت ناقص و مبهم پر نمایید، به کسانی که قصد با شما را دارند این نکته را تذکر می دهید که انسان بی دقتی هستید! پس سعی نمایید مطالب را در مورد خود به طور کامل و واضح توضیح دهید.

  اشتباه دوم:قرارد دادن عکس نامناسب

  اگر میخواهیدیک عکس برای پروفایل خود در قرار دهید،بهتر است در یک لباس رسمی و اداری عکسی تهیه نمایید و آن را بر روی پروفایل خود قرار دهید.ضمنا عکسی مربوط به شما و لگوی و شما نیز می تواند عکس مناسب برای پروفایل شما باشد.

  اشتباه سوم: سریع تجاری بعد از لینک شدن با شخص دیگر (دوستان در لینکدین)

  این یک نکته مهم در می باشد که ابتدا سعی کنید قوی با و برقرار نمایید و سپس به آنها پیشنهادات خود را اعلام نمایید.

  اشتباه چهارم:درج اطلاعات غلط و دروغ

  هزگز قصدبزرگنمایی زیاد و استفاده از غلط را برای خود در نداشته باشید.زیرا با توجه به گستردگی ارتباطات در های ، خیلی زود دروغ شما و بزرگنمایی شما برملا خواهد شد.

  اشتباه پنجم:تجاربیات و سابقه کاری خود را حتما درج نمایید

  بسیاری از کاربران در بخش تجربیات و سابقه کاری خود را خالی می گذارند و این یک بزرگ می باشد.زیرا درج تجربیات و سابقه کاری می تواند باعث اعتماد بیشتر به شما و کسب و کارتان شود.

  اشتباه ششم:اطلاعات را با تاخیر زیاد بر روی پروفایل قرار ندهید

  بروز رسانی مطالب پروفایل و درج مطلب جدید با فاصله زمانی کم می تواند پویا بودن شما را نشان دهد و افراد بیشتری میل به با شما خواهند داشت.زیرا از شما حرکت و جنب و جوشی را که، نشان از تلاش شماست به آنها انتقال می دهد

  اشتباه هفتم: ارسال پست های فراوان

  البته نکته قبل را زیاد تکرار کردن میتواند بزرگی باشد.زیرا ارسال بیش از یک پست در هر روز نیز می تواند باعث آزار سایر دوستان باشد

  اشتباه هشتم: تمام درخواست های را بی درنگ پاسخ مثبت ندهید

  بهترین برای قبول درخواست های دوستی کمی تامل و تحقیق در مورد شخص ناشناس می باشد.زیرا ممکن است در روزهای آینده باعث آزار و حتی ضدتبلیغ علیه شما شود.

  اشتباه نهم:ارسال هرزنامه

  سعی کنید هرگز برای کسانی که زیاد با آنها ندارید از طریق اطلاعات ارسال ننمایید زیرا بدون خوانده شدن ممکن است پاک شود و شما را به عنوان یک هرزنامه در نظر بگیرد.

  اشتباه دهم:ارسال نظرات و پست های منفی و ضدانسانیت

  همیشه به خاطر داشته باشید شخصیت خود را با درج مطلبی ناخوشایند زیر سوال نبرده و با مطالبی که باعث بی احترامی به شخصی خاص و یا نژادی خاص می باشد باعث ناراحتی آنها نشوید.

  اشتباه یازدهم:خودخواهی

  خودخواهی را کنار گذاشته و همیشه انتظار نداشته باشید فقط مطالب شما خوانده شود و پاسخ داده شود،سعی کنید به مطالب دوستان خود نیز حتما پاسخ داده و برای آنها نیز نظر بگذارید

  اشتباه دوازدهم: لینک ندادن به سایت شرکت

  با قراردان لینک سایت شرکت ضمن کسب اعتبار برای سایت شرکت، معرفی بهتری برای خود در انجام داده ایم .

  اشتباه سیزدهم: فرض اینکه نیز مانند و سایر شیکه های می باشد،اشتباه بسیار بزرگ می باشد.

  هرگز را با سایر های مثل فیسبوک،اینستاگرام و... نگیرید و از درج عکس های شخصی و گردشی و مطالبی که در زمینه روابط عاطفی می باشند در این خودداری نمایید.زیرا برپایه روابط تجاری بنا شده است و هدف آن درج اطلاعات تجاری می باشد

  نتیجه:لینکدین جایی برای با و شرکای تجاری بیشتر می باشد و برای رسیدن به بازاریابی اینترنتی و داشتن بیشتر و همچنین افزایش فروش!پس هرگز آن را با سایر های نگیرید.

   

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.