نکاتی درباره اهمیت کارت ویزیت و نحوه طراحی آن

تعداد بازدید: ۲۵۸
 • نکاتی درباره اهمیت کارت ویزیت و نحوه طراحی آن

  هیچ اهمیتی ندارد که موارد استفاده برای شما چیست، اما آنچه که دارد حرفه ای بودن و جذابیت است، باید خوانا و مشتری پسند باشد و تداعی کننده صنعت شما برای مشتریانتان باشد و دلیل اینکه حتما باید از شما خرید کنند چیست؟
  با توجه به ابعاد کوچک اعمال تمامی موضوعات مطرح شده کار بسیار پیچیده ای است ، بنابراین می توانی برای تهیه و به مطالعه موارد زیر بپردازید.
   

  1-  قبل از و چاپ از یک ماهر بخواهید تا یک برای شما کند ، می تواند با توجه به یکی از المان های مصرفی در صنعت شما انجام گردد.
   

  2-  یک پیام و یا شعار تبلیغاتی برای خود درست کنید. این پیام باید با توجه به صنعتی که در آن فعالیت می کنید انتخاب گردد تا بتوانید به خود محصولات و یا خدماتتان را یاد آوری کنید.
   

  3-  برای خود یک کنید و یک آدرس ایمیل بسازید. آدرس آن ها را بر روی ویزیتتان نیز ذکر کنید ، این کار باعث می شود اعتبار بیشتری برای شما و شرکت تان قائل شوند.

   

  4-  از فونت ها و اندازه های خوانا و مناسب در استفاده کنید ، فونت خوانا و اندازه های بزرگ بر روی باعث می شود تا بدون استفاده از عینک بتوانند اطلاعات شما را بخوانند. حتما در نظر داشته باشد که رنگ نوشته ها با رنگ پس زمینه تفاوت بسیار زیادی داشته باشد ، رنگ نوشته ها به خوانایی هر چه بیشتر کمک بسیار زیادی خواهد نمود
   

  5-  کارت متمایز کنید، در میان رقبا و هم صنفانتان جستجو کنید و های آن ها را جمع آوری کنید و در هنگام حتما دقت کنید تا با آن ها متفاوت باشد، این کار باعث می شود که شما سریعتر و متفاوت تر به چشم بیایید، برای ایجاد تفاوت های خاص نیز می توانید از رنگ های جیغ ، فونت های خاص و خوانا ، گذاشتن عکس خودتان بر روی و استفاده ازکاغذهای خاص استفاده کنید.
   

  6-  از چاپخانه های تخصصی چاپ استفاده کنید ، کیفیت چاپ وکاغذ این چاپخانه ها به مراتب از چاپخانه های معمولی بسیار بالاتر است ، این کار باعث ایجاد ارزش و اعتبار برای کسب و کار شما می شود ، اما اگر فرصت چاپ را ندارید می توانید با استفاده از یک پرینتر رنگی خوب با بالاترین درجه کیفیت چاپ و کاغذ، خود را چاپ کنید.
   

   

لینک کوتاه:
برچسب ها:
منبع:
تحریریه کاران
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.