5 راه موفقیت از زبان گوگل:

تعداد بازدید: ۱۷۵
 • 5 راه موفقیت از زبان گوگل:

  خیلی‌ها فکر می‌کنند که همانند باشگاه‌های معروف انگلیسی که بازیکن‌های مطرح را می‌کنند، قصد دارد تمام افراد و دنیا را به‌دست بیاورد. البته تمام افرادی که در می‌کنند هم نمی‌توانند به فرد چندان موفقی تبدیل شوند. محصولات زیادی تولید کرده که بسیاری از آن‌ها با شکست روبه‌رو شده است؛ اما همچنان به عنوان یکی از تاثیرگذارترین شرکت‌های دنیا شناخته می‌شود. این برای اینکه بتواند تیم‌های موفقی داشته باشد، پنج راه‌کار دارد. در ادامه به معرفی این پنج راه‌کار می‌پردازیم.


  1- داشتن روانی
  انسان‌ها خیلی سخت یکدیگر را می‌بخشند و این موضوع در محیط‌هایی که رقابت بسیار زیاد باشد، بیشتر دیده می‌شود. در شرکت‌های مختلف این حس وجود دارد که کارها به‌شدت زیر نظر است و و مدیران منتظر دیدن یک اشتباه از سوی افراد مختلف هستند. چنین حسی باعث می‌شود که نتوانند به خوبی در محیط کنند و همیشه اضطراب دارند. اگر بتوان این حس را از بین برد، همه در حالت ممکن خواهند کرد.


  2- داشتن اعتماد
  مهم‌ترین چیز برای این است که خودشان را در زمان مشخص شده و با بالاترین کیفیت به پایان برسانند. نتیجه‌ی این باعث می‌شود که این برخی از محصولات خودش را بسیار زود راهی بازار کند. محصولاتی که بسیار کامل تولید شده‌اند و نیازی به بازنگری در آن‌ها دیده ‌نمی‌شوند. زیادی به مهندسان خودش دارد و می‌داند که آن‌ها خودشان را بهتر از سایرین انجام می‌دهند.


  3- و ترتیب
  این موضوع در تمام شرکت‌ها دیده می‌شود. همه باید بدانند که چه کاری انجام می‌دهند و باید با هدف‌های خودشان آشنا باشند. البته عمل کردن به این موارد سختی است. در کوتاه مدت می‌توان آن‌را انجام داد؛ اما برای انجام دادن آن‌ها در طولانی مدت، باید برنامه ریزی دقیقی داشت. اگر بتوان یک برنامه‌ریزی خوب برای فعالیت‌های به وجود آورد، قطعا می‌توانید با بهتری کنید و تمام افراد هم می‌دانند که باید چه کاری انجام دهند.


  4- مفهوم کار
  همیشه به این موضوع اشاره شده که باید مفهوم کاری که انجام می‌دهند را در زندگی خودشان درک کنند. می‌گوید بیشتر کارمندانی که دارد، با یک دلیل خاص می‌کنند. آن‌ها دلیل‌های شخصی خاص خودشان را برای دارند. ساعت‌های زیادی از روز و حتی شب را روی یک پروژه‌ می‌کنند. پروژه‌ای که احساس خوبی نسبت به آن دارند.


  5- تاثیر
  اینکه به خودتان ایمان داشته باشید، مهم نیست. باید به تغییراتی که به وجود می‌آورید ایمان داشته باشید. یک تیم و باید کاری که انجام می‌دهند را ببینند. باید به تاثیری که کارتان می‌گذارد توجه داشته باشید. هر کاری که انجام می‌دهید خاص خودش را دارد و به همین دلیل افراد سعی می‌کنند کاری که انجام می‌دهند دنیا را به جای بهتری تبدیل کند.
   

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.