7 راهکار کلیدی که باعث ارتقا برند شخصی شما می شود

تعداد بازدید: ۱۵۹
 • 7 راهکار کلیدی که باعث ارتقا برند شخصی شما می شود

  می دانید که در حال حاضر یافتن ایده آل نیاز به مواردی بیش از نوشتن یک ساده و ارسال آنلاین دارد. در واقع، اگر شما به صورت آنلاین درخواست ارائه کنید، کمتر از دو ساعت در هفته صرف می کنید.

   کمتر از 5 درصد از به صورت آنلاین ارسال می شود، بنابراین اگر شما  قصد دارید به سرعت بعدیتان را پیدا کنید، نیاز به صرف وقت خود در جاهای دیگری نیز دارید.

  یک زرنگ و باهوش شخصی خود را توسعه می دهد و 75 درصد و یا بیشتر زمان خود را به تقویت آن اختصاص می دهد. در این مقاله 7 راهکار کلیدی جهت ارتقا شخصیتان ارائه شده است:

        1. چاپ کارت کاری

  من همیشه متعجبم از این که چرا تعداد زیادی از کارجویان به طور مطلق اجازه نمی دهند هیچ راهی جهت تماس با آن ها وجود داشته باشد و فقط به یک رضایت می دهند. البته کارت هایی که با رایانه شخصی چاپ می شود هم به اندازه کافی مناسب نیست. کارت های قیمت چندانی ندارند.

  حالا نکته مهم این است که روی کارت خود چه اطلاعاتی باید داشته باشیم؟ من می کنم از این رویکرد استفاده کنید که نام، آدرس ایمیل، تلفن و آدرس سایت شخصی خودرا قرار دهید. نیازی به یک عنوان یا یک عکس زیبا ندارید. کارت را غیر براق انتخاب کنید و  پشت کارت نوشته زیادی ننویسید تا افراد بتوانند در مورد شما یادداشت بنویسند.

         2. یک متن مختصر جهت خود تهیه کنید.

  به افرادی که می خواهند از شما بیشتر بدانند اطلاعات کافی ارائه کنید. بر روی گذشته خود تمرکز نکنید، به جای آن بر روی آینده خود متمرکز شوید. تجربه 15 ساله شما در میکرو پردازنده ها برای کسی مهم نیست، آنها می خواهند بدانند در حال حاضر چه کاری می توانید برای آن هاانجام دهید و در حافظه آن ها به صورت شایسته ماندگار شوید.

  در نهایت، قبل از استفاده از آن در یک گروه، حداقل 100 بار با صدای بلند متن را بخوانید. شما باید بدرخشید اما بیش از حد رسمی نباشید.

  3. نمایش

  شما باید کارت و متن مختصر داشته باشید، اما اگر شما تمام روز پشت کامپیوتر بنشینید چه فایده ای دارد؟ یک استراتژی برنامه ریزی کنید که این موارد را در حضور مخاطبان هدفتان ارائه کنید (به عنوان مثال کارفرمایان بالقوه در شرکت های کلیدی و یا جاهایی که افراد مرتبط با آن ها وجود دارند).

   

   

  4. گوش فرا دادن و اعتمادسازی

  شبکه سازی فقط راجع به شما نیست. در مورد ایجاد رابطه است. در مورد کمک به افراد در شبکه های دوستان و همکلاسی هایتان برای بهره مندی از سود متقابل است. یعنی فهم نیازهای دیگری و کمک به آنها.

  5. صفحه شخصی خود را کامل کنید.

  یکی از مهم ترین ابزار آنلاین شما صفحه شخصی است. باید در خصوص تکمیل و به روز نگه داشتن حساب شخصی خود دقیق باشید.

  6. ایجاد وبلاگ

  یک وبلاگ بسازید در آن می توانید کلیپ های ویدئویی، فایل های PDF، نمونه کار و بسیاری از موارد را ذخیره کنید و به نمایش بگذارید.

  7. ارسال یک پیام تشکر

  هر مربی حرفه ای به مشتریان می کند این کار را انجام دهند. این یک روش ارزان قیمت است که شما را در بالای ذهن کسی قرار دهد.کارت های دست نویس شخصی،  بسیار با ارزش تر هستند.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.