تعداد بازدید: ۱۷۳
نظر بدهید
 • درباره ی شغل

 •  

  یک شرکت معتبر در تهران ، مجموعه ایی فعال و بین المللی در حوزه سیستمهای نظارت تصویری هوشمند و سامانه های ضبط حرفه ایی تصاویر می باشد . شرکت در نظر دارد ، در حوزه تخصصی ذیل نسبت به جذب و پذیرش افراد واجد شرایط با سابقه کاری لازم و منطبق ( تسلّط کامل ) ، با توجه به لحاظ نمودن حقوق توافقی ، اقدام به استخدام نماید . شایان ذکر است ، افراد دارای تجربه لازم با توجه به تخصص تعریفی در هر شغل که به تفکیک در ادامه به آن اشاره شده است ، مورد پذیرش واقع خواهند شد ، لذا چنانچه رزومه شما به لحاظ تجربه کاری و عملی، کمتر از ۸۰ % موارد درخواستی بوده باشد ، لطفاً از ارسال رزومه خودداری بفرمائید .

  این شرکت پس از استخدام دارای بیمه تامین اجتماعی برای تمامی پرسنل می باشد .

  – شرایط عمومی:
  1.دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران و التزام عملی به قوانین جمهوری اسلامی ایران
  2.داشتن حسن شهرت و عدم سوء پیشینه کیفری و نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
  3.عدم اشتغال به تحصیل و فراغت کامل از آن و نیز داشتن معافیت یا کارت پایان خدمت سربازی برای آقایان
  4.ساکن بودن در شهر تهران

  – شرایط تخصصی همکاری جهت استخدام :

  کلیه فارغ التحصیلان با سابقه کار و نیز متخصصان تجربی که نه به شکل آکادمیک ( حداقل با دیپلم فنی به بالا ) در حیطه ردیفهای شغلی پیشنهادی ، واجد شرایط باشند به مصاحبه مرحله اول دعوت خواهند شد .
  •الف ) تعمیر کار الکترونیک مسلّط به تعویض و نصب قطعات ( SMD ( SMT و با تجربه در تعمیرات موبایل ، تبلت یا نوت بوک و بهتر است که در زمینه تعمیرات دوربینهای تلویزیونی ودستگاههای ضبط آن نیز تا حدی اطلاعات پیش زمینه وجود داشته باشد .
  •ب ) تسلّط به نحوه کار با انواع ابزار مربوط به تعمیرات الکترونیکی و مخصوصا ابزار آلاتی نظیر هویه SMT و نیز هویه هوای گرم .
  •ج ) آشنا بودن به شبکه در حد متوسط جهت تست انواع دستگاهها .

  موارد الف و ب ضروری بوده ، ولی در مورد بند ج ) می توانید در مرحله مصاحبه تلفنی ، توضیح بیشتر بدهید .

  نحوه ارسال رزومه :

  کارجویان عزیز لطفا توجه داشته باشید که در ایمیل Email ارسالی حتماً به حقوق درخواستی خود اشاره کرده و مبلغ درخواستی نهایی خود را حتماً قید بفرمائید . ضوابط داخلی شرکت به لحاظ اضافه کار و حق مأموریت طبق قوانین وزارت کار بوده و به حقوق توافقی اضافه خواهد شد .

  ارسال رزومه دقیق ( نوع فایل ارسالی حتماً از نوع pdf یا word باشد و عکس ۳*۴ شما به آن الصاق گردد ) به آدرس ایمیل Email زیر بوده و حتماً توجه داشته باشید که در قسمت سابجکت Subject ایمیل ، نام ، نام خانودگی بعلاوه عنوان « تعمیر کار » را قید بفرمائید .

  چنانچه تمایل به شناخت و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این شرکت و نحوه فعالیت آن می باشید ، لطفاً با تلفن ذیل تماس حاصل نمایید .

   


  آدرس ایمیل: inter2cctv@gmail.com

  تلفن: 09191062155 
   

 • اطلاعات تکمیلی

 • حقوق ثابت توافقی
  تحصیلات فرقی ندارد
  جنسیت زن/مرد
  وضعیت تأهل فرقی ندارد
  محدوده سنی فرقی ندارد
 • مهارت های مورد نیاز

 • الکترونیک پیشرفته
  شبکه متوسط
 • اشتراک گذاری
  لینک کوتاه
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.