وعده معاون وزیر صنعت برای ایجاد 185 هزار شغل صنعتی

تعداد بازدید: ۳۰
 • وعده معاون وزیر صنعت برای ایجاد 185 هزار شغل صنعتی

  مدیرعامل سازمان کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از ایجاد 185 هزار جدید تا پایان امسال در بخش کوچک و متوسط در کشور خبر داد.
  علی یزدانی - معاون وزیر صنعت، و - در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در کرمانشاه، اظهار کرد: برنامه‌‎ای که برای امسال پیش بینی شده، این است که با حمایت از 9000 واحد در بخش کوچک و هزار واحد در بخش متوسط که راکد بوده یا زیر ظرفیت اسمی فعالیت می‌کنند و نیز حمایت از 2000 طرح صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد بتوانیم 185 هزار جدید در بخش کوچک و متوسط کشور ایجاد کنیم.
  یزدانی تصریح کرد: تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال به اهداف خود در این زمینه دست پیدا کنیم.
  وی با بیان اینکه تقویت بزرگ تقویت کوچک را به‌ دنبال دارد، گفت: اینکه در فضای پسابرجام عمده سرمایه گذاری‌های خارجی در زمینه بزرگ باشد جای نگرانی برای کوچک نیست.
  یزدانی کوچک را پایین دستی بزرگ عنوان کرد و افزود: قطعا سرمایه گذاری و تقویت بزرگ به تقویت کوچک منجر می‌شود.
  معاون وزیر صنعت، و افزود: یکی از سیاست‌های ما پیوند میان کوچک و متوسط با بزرگ است، زیرا بزرگ هم می‌توانند در تامین مالی واحدهای کوچک کمک کرده و هم می‌توانند سفارش ساخت به واحدهای کوچک بدهند.
  مدیرعامل سازمان کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از انعقاد تفاهم نامه‌ای با فرابورس برای ورود کوچک به فرابورس خبر داد و اظهار کرد: با این اتفاق و با حمایت‌هایی که از کوچک خواهیم داشت، یقینا کوچک کشور تا حد مطلوبی ارتقاء پیدا خواهند کرد.

لینک کوتاه:
برچسب ها:
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.