پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی در رشته طراحی مد و لباس

تعداد بازدید: ۱۰۷
 • پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی صنایع دستی در رشته طراحی مد و لباس


  رئیس مرکز علمی کاربردی صنایع دستی استان گفت: برای نخستین بار در دانشجویان علمی کاربردی می‌توانند در رشته طراحی مد و لباس تحصیل کنند.
  به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مهدی جهاندیده صبح امروز در نشست هماهنگی مرکز علمی کاربردی صنایع دستی اظهار کرد: برای اولین بار در سطح استان اردبیل، علاقه‌مندان به رشته طراحی مد و لباس می‌توانند در مقطع این رشته ادامه تحصیل دهند.
  وی ادامه داد: امسال برای اولین بار در مقطع امکان ادامه تحصیل برای آن دسته از کسانی که در رشته حرفه‌ای طراحی مد و لباس به ادامه تحصیل علاقه‌مند هستند، فراهم آمده است که با توجه به امکانات ایجاد شده و شهریه پایین تحصیل در این رشته فرصتی استثنایی برای استان به شمار می‌رود.
  رئیس مرکز علمی کاربردی صنایع دستی استان گفت: اردبیلی‌های علاقه‌مند به طراحی مد و لباس در علمی و کاربردی صنایع دستی دانشجو می‌شوند.
  جهاندیده ادامه داد: امسال مرکز علمی و کاربردی صنایع دستی با جهش رشته و تنوع بخشی بر اساس نیاز بازار و متقاضیان در 9 رشته مختلف در مقطع اقدام به جذب دانشجو می‌کنند.
  وی بیان کرد: معماری شهری، معماری داخلی، طراحی مد و لباس، گرافیک، تراش سنگ‌های قیمتی،هنرهای چوب، گردشگری، هتلداری و صنایع دستی گرایش با گرایش فرش دستباف رشته‌های 9 گانه این مرکز برای جذب دانشجو در سال تحصیلی پیش‌رو هستند.
  رئیس مرکز علمی کاربردی صنایع دستی استان با اشاره به سابقه 13 ساله این مرکز از روند رو به رشد رشته و رویکردی تحول‌گرا در مرکز خبر داد و گفت: امسال علاوه بر تخصصی تر کردن رشته‌ها در مقطع و تعریف آنها بر اساس نیاز بومی استان و فارغ‌التحصیلان، تسهیلات ویژه و خاصی را برای دانشجویان در نظر گرفته‌ایم.
  جهاندیده با اعلام اینکه زمان ثبت نام دوره‌های تا پایان روز سیزدهم شهریورماه سال جاری خواهد بود، بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و همچنین مرکز علمی و کاربردی صنایع دستی  نسبت به ثبت نام و مشاوره رایگان تحصیلی اقدام کنند.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.