کارآفرینی در مدارس دانش آموزان را به محیط و کسب و کار عادت می‌دهد

تعداد بازدید: ۴۰
 • کارآفرینی در مدارس دانش آموزان را به محیط و کسب و کار عادت می‌دهد

  مدیرکل امور اقتصادی و استان همدان گفت: در مدارس دانش آموزان را به محیط و کسب و کار عادت می‌دهد.
  به گزارش خبرنگار مهر، سید ناصر محمودی بعدازظهر شنبه در مدرسه خیرساز رحمن که توسط خیرمدرسه ساز مرحوم غلامحسین عزیزیان و همسرش ساخته شده است، بر معرفت شناسی دانش آموزان تأکید کرد.
  وی با اشاره به اینکه تمام نیازهای آموزشی ما به یادگیری مختص نمی‌شود، تاکید کرد: باید در کنار یادگیری معرفت را نیز بیاموزیم.
  محمودی باتاکید بر آموختن معرفت شناخت مشکلات و نیازهای جامعه، معرفت شناخت امام حسین(ع) و معرفت شناخت ایثارگری های دوران دفاع مقدس، گفت: باید در هفته مقدس که با ایام محرم و مهرماه مقارن شده به دانش آموزان حق جویی بیاموزیم و معرفت اندیشی را سرلوحه کار قرار دهیم.
  مدیرکل امور اقتصادی و استان همدان خطاب به دانش آموزان گفت: خودتان را جدی بگیرید و قدر خودتان را بدانید چراکه نیاز امروز ما پرورش دانش پژوهان کارآفرین و خلاق است.
  وی با بیان اینکه فرصت سوزی نکنیم، گفت: امروزه در مسایل اجتماعی حرف اول را میزند و باید کسب و کار در آینده را سرلوحه قرار دهیم.
  وی با بیان اینکه باید با بکارگیری توانمندی بخش خصوصی از وجود دانش آموزان استفاده و خلاقیت آنها را بروز داد، گفت: در مدارس دانش آموزان را به محیط و کسب و کار عادت می دهد.
  محمودی با بیان اینکه یکی از روش هایی که در تربیت فرزندانمان دچار اشتباه هستیم پول توجیبی دادن به آنهاست چراکه نباید آنان را  مواجب گیر پرورش دهیم، گفت: باید خلاقیت و در دانش آموزان را پرورش داد.
  ی از ارائه مشاوره به دانش آموزان در انتخاب رشته سخن گفت و افزود: یکی از گرفتاری های امروزه خانواده ها بحث انتخاب رشته دانش آموزان است.
  حمودی گفت: ما به عنوان نماینده وزارت امور اقتصادی و در استان همدان با بهره مندی از کارشناسان در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا، به دانش آموزان در حوزه‌های مختلف مشاوره رایگان در انتخاب رشته ارائه خواهیم داد.
  وی افزود: برای حضور کارشناسان در مدارس آمادگی وجود دارد تا به عنوان مشاور رایگان در راستای توسعه کار آفرینی قدم بردارند.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.