کنترل مهاجرت روستاییان به شهرها با ارائه تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی

تعداد بازدید: ۲۰
 • کنترل مهاجرت روستاییان به شهرها با ارائه تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی

  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ارائه وام قرض الحسنه به در راستای اشتغالزایی، می تواند در جلوگیری از آنان به شهرها موثر باشد.
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی که به استان قم سفر کرده است، امروز (سه شنبه 10 مرداد) در دیدار با مدیریت امور شعب موسسه اعتباری کوثر قم گفت: در حال حاضر در استان قم بخشی از باغات با مشکل سرمازدگی روبرو شده و کشاورزان را دچار خساراتی کرده است. بنابراین در راستای تقویت بخش کشاورزی و احیای باغ ها، ارائه اقدام مناسبی است.
  رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در مجلس مصوبه ای در رابطه با برداشت یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای اشتغال وجود داشته که براساس آن بانک ها نیز باید معادل این میزان منابع در نظر بگیرند تا شرایط برای ارائه وام های با سود کم برای کشاورزان و فراهم شود.
  دکتر لاریجانی ادامه داد: ارائه وام قرض الحسنه به در راستای اشتغالزایی، می تواند در جلوگیری از آنان به شهرها موثر باشد.
  رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: ارائه وام قرض الحسنه به توسط شعب موسسه اعتباری کوثر اقدام خوبی است  و باید ارائه به روستاییان، تولیدکنندگان و نیازمندان در راستای ادامه یابد.
  لازم به ذکر است در ابتدای این نشست مسعود اقدسی مدیر امور شعب موسسه اعتباری کوثر گزارشی از عملکرد و برنامه های این موسسه به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.