ارائه جدیدترین راهکارهای بین‌المللی‌سازی آموزش عالی در دانشگاه امیرکبیر

تعداد بازدید: ۴۵
 • ارائه جدیدترین راهکارهای بین‌المللی‌سازی آموزش عالی در دانشگاه امیرکبیر

  دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری آکادمی یوراس در ایران با برگزاری کارگاهی، جدیدترین راهکارهای بین‌المللی سازی آموزش عالی را بررسی خواهد کرد.
  به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، صنعتی امیرکبیر به عنوان یکی از اعضای دانشگاه‌های اوراسیا میزبان آکادمی یوراس به منظور برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان " راهکارهای بین‌المللی سازی آموزش عالی برای دانشگاه‌ها و آموزش عالی" خواهد بود. 
  در این کارگاه که با حضور متخصصین و متخصصان در زمینه آموزش عالی از اقصی نقاط دنیا و همچنین دانشگاهیان، رؤسای  دانشگاه‌ها و آموزش عالی و بخش‌های بین‌الملل دانشگاه‌ها برگزار می‌شود، جدیدترین راهکارها در زمینه آموزش عالی بین الملل بحث و تبادل نظر خواهد شد. 
  تقویت دیدگاه‌ها و روش‌های مؤثر بین‌المللی سازی آموزش عالی، تبادل تجربیات و ایجاد تعاملی جهت به حداکثر رساندن بهره‌وری از جمله اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی است. 
  این کارگاه آموزشی در روز 23 مهر ماه جاری در صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.
  اتحادیه بین‌المللی دانشگاه‌های اوراسیا (یوراس) که در سال 2008 توسط دکتر مصطفی آیدین در استانبول تاسیس شده، یک غیر انتفاعی است که با هدف ایجاد یک مجموعه در اوراسیا جهت بین‌المللی‌سازی و ارتقای آموزش عالی در این منطقه بوجود آمده است. این کنفرانس‌ها، کنگره‌ها، پروژه‌ها، فعالیت‌ها، مطالعات، تحقیقات و مقالات را که به همبستگی علمی، فرهنگی، آموزشی و اقتصادی حوزه اوراسیا کمک می‌کند، برگزار می‌کند.
  درحال حاضر بیش از 102 برتر از کشورهای مختلف عضو این هستند و این تعداد عضویت هر ساله سیری صعودی داشته است. یکی از اهداف اصلی یوراس تغییر روند تمرکز بر آموزش عالی از غرب به شرق و هرچه قوی‌تر کردن آموزش عالی در کشورهای منطقه اوراسیا، بالاخص کشورهای قدرتمند منطقه است.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.