ایجاد بیش از 800 فرصت شغلی در خرم آباد

تعداد بازدید: ۱۴۵
 • ایجاد بیش از 800 فرصت شغلی در خرم آباد


  فرماندار خرم آباد گفت: 895 فرصت شغلی برابر در چهار ماه نخست امسال در شهرستان خرم اباد ایجاد شده است.
  به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ؛ خجسته پور در نشست کارگروه شهرستان خرم آباد در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان افزود: تاکنون 14 درصد تعهد سال 1395 شهرستان خرم آباد محقق شده است درحالیکه طبق برنامه باید تاکنون بیش از 2 هزار شغل در شهرستان خرم آباد ایجاد می شد. 
  وی توزیع نشدن اعتبارات سال 1395 را از دلایل عقب ماندن شهرستان خرم آباد از برنامه سند دانست و اظهار کرد: تلاش بر این است با تخصیص اعتبارات تا جلسه آینده کارگروه 50 درصد از تعهدات توسط دستگاه ها تحقق یابد. 
  فرماندار خرم آباد افزود: از 26 دستگاهی که تفاهم نامه سه جانبه با فرمانداری امضاء کرده اند فقط 20 دستگاه اطلاعات خود را در سامانه رصد ثبت نموده اند. 
  وی با اعلام اسامی دستگاه های پیشتاز در امر ثبت تعهدات در سامانه رصد گفت: اداره صنعت، و با ثبت 233 شغل رتبه نخست، جهاد با ثبت 185 شغل رتبه دوم و اداره راه و شهرسازی خرم آباد با ثبت 115 شغل رتبه سوم را کسب کرده اند. 
  فرماندار خرم آباد افزود: اداره و به 16 درصد، جهاد به 35 درصد و اداره راه و شهرسازی شهرستان خرم آباد به 13 درصد از تعهدات خود برای ایجاد در سال 1395 عمل کرده اند. 

   

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.