آغاز مصاحبه از پذیرفته‌شدگان در آزمون کتبی استخدامی هلال احمر

تعداد بازدید: ۶۷
 • آغاز مصاحبه از پذیرفته‌شدگان در آزمون کتبی استخدامی هلال احمر

   
  معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی هلال احمر با اشاره به آغاز انجام مصاحبه از پذیرفته‌شدگان گفت: برای تصدی هر پست سه نفر معرفی می‌شوند که نفر برتر برای استخدام به جمعیت هلال احمر معرفی می‌شود؛ به علاوه سهمیه نجاتگران با درجه ایثار نیز خارج از این سهمیه و به صورت موردی خواهد بود.
  به گزارش «نسیم آنلاین»، حسن ابوالقاسم گرجی درباره جمعیت هلال احمر مبنی بر جذب 750 تن در بخش‌های مختلف جمعیت هلال احمر، گفت: با حضور بیش از 5 هزار تن از شرکت کنندگان برگزار شد و بنابر اعلام سازمان سنجش بیش از سه برابر ظرفیت استخدام این جمعیت معادل 2 هزار و 250 نفر در قبول شده اند که این افراد در 14 رسته مختلف دسته بندی شده اند.
  وی ادامه داد: از میان 2 هزار و 250 قبول شده در یک هزار و 566 نفر در سازمان امداد و نجات برای تصدی شغل های نجاتگر راننده، مسئول امور امدادی و انبارگردانی، کارشناس امداد و نجات، متصدی نجات و  کارشناس امور امدادی،189 نفر در خزانه داری کل، 45 نفر در فناوری اطلاعات و ارتباطات، 18 نفر در روابط عمومی، 33 نفر در معاونت حقوقی و امور مجلس، 45 نفر در معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و ... مورد مصاحبه قرار می گیرند تا در مجموع 750 تن به استخدام جمعیت درآیند.
  گرجی درباره اعلام اسامی پذیرفته شدگان بیان کرد: اسامی هیچ یک از پذرفته شدگان سه برابر ظرفیت اعلام نمیشود و هر یک از استانها با پذیرفته شدگان در ازمون تماس میگیرند تا در مصاحبه شرکت کنند.
  برای تصدی هر شغل در هلال احمر سه نفر کاندید می شوند
  معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه ظرفیت های سه برابر ظرفیت اعلام شده و برای تصدی هر شغل در هلال احمر سه نفر کاندید می شوند، یادآور شد: افراد پذیرفته شده در در سازمان امداد و نجات، خزانه داری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حراست، روابط عمومی، معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، جوانان، داوطلبان، حقوقی و امور مجلس مورد مصاحبه قرار می‌گیرند و پس از انجام مصاحبه، نمره کتبی افراد با نمره مصاحبه جمع زده می شود تا افرادی که حائز  تصدی شغل هستند، مشخص شوند.
  وی با بیان اینکه در حال حاضر سه برابر ظرفیت افراد مشخص شده اند، افزود: پس از انجام مصاحبه تمامی سازمان ها و ادارات، نفر اول هر تصدی شغلی برای انجام گزینش معرفی می شود و در صورتی که نفر اول حائز شرایط نباشد، نفر دوم برای انجام گزینش معرفی خواهد شد.
  استخدام موردی نجاتگران با درجه ایثار
  گرجی درباره استخدام موردی نجاتگران با درجه ایثار، اظهارداشت: پس از پایان استخدام 750 تن از افراد در جمعیت هلال احمر، استخدام موردی نجاتگران با درجه ایثار برای تیم‌های واکنش سریع انجام خواهد شد؛ اگر مدرک تحصیلی آنها مرتبط با رسته و شغل جمعیت هلال احمر باشد با مدرک لیسانس بعد از 5 و با مدرک فوق لیسانس بعد از سه سال پیمانی خواهند شد.
  وی تاکید کرد: در حال حاضر 150 نجاتگر با درجه ایثار در سراسر کشور وجود دارد که استخدام موردی این افراد انجام خواهد شد. البته تعدادی از نجاتگران هنوز به درجه ایثار نرسیده‌اند که به محض دریافت درجه ایثاردر جمعیت هلال احمر استخدام خواهند شد استخدام تعداد افراد نجاتگر با درجه ایثار تا زمان تکمیل واحدهای واکنش سریع ادامه خواهد یافت.
  نیاز به استخدام 450 نیروی ایثار برای تیم های واکنش سریع
  به گفته معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، در حال حاضر به وجود 450 نجاتگر با درجه ایثار برای تکمیل تیم های واکنش سریع در تمامی استان ها نیازمند هستیم که 150 تن از آنها به صورت موردی استخدام می شود و مابقی نیز به محض دریافت درجه ایثار استخدام خواهند شد.
  وی در پایان به پذیرفته شدگان در کتبی توصیه کرد تا به افرادی که در مصاحبه ها  شرکت می‌کنند به تفاوت انجام مصاحبه ها توسط واحدهای مختلف توجه کنند؛ چرا که  در هر واحد متناسب با نیاز نیرو و تخصص افراد، با آنها مصاحبه خواهد شد

لینک کوتاه:
برچسب ها:
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.