نتایج آزمون استخدامی هلال احمر به زودی اعلام می‌شود

تعداد بازدید: ۵۰
 • نتایج آزمون استخدامی هلال احمر به زودی اعلام می‌شود

      
  معاون منابع انسانی و پشتیبانی هلال‌احمر در گفتگو با «نسیم آنلاین» با اعلام شرایطی از پذیرفته شدگان هلال احمر از اخذ تعهد ۱۰ ساله ازآنها برای خدمت در این جمعیت خبر داد.
  ابوالقاسم گرجی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی «نسیم آنلاین» ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس اعلام سازمان سنجش کشور 25 الی 30 روز پس از برگزاری جمعیت هلال‌احمر نتایج این اعلام خواهد شد.
  وی ادامه داد: بر همین اساس طی 10 روز آینده نتایج جمعیت هلال‌احمر به‌طور رسمی اعلام خواهد شد و ما سعی کرده‌ایم 3 برابر ظرفیت‌های موجود افراد را به واحدهای قبول‌شده معرفی نماییم.
  معاون منابع انسانی و پشتیبانی هلال‌احمر افزود: توانایی‌های جسمانی و آموزشی یکی از مؤلفه‌های اصلی برای قبولی نهایی در جمعیت هلال‌احمر است به این معنا که امکان دارد، فردی در سنجش قبول‌شده باشد اما نتواند حدنصاب نمره لازم در آزمون‌های جسمانی را برای خدمت در حوزه امداد و نجات کسب نماید.
  گرجی در پایان با اشاره به اخذ تعهد 10ساله از پذیرفته‌شدگان جمعیت هلال‌احمر در خاتمه خاطرنشان کرد: از مستخدمین جدید هلال‌احمر برای خدمت در منطقه پذیرفته‌شده تعهد 10ساله اخذ می‌شود و این افراد برای مدت 10 سال حق نقل‌وانتقال به مناطق دیگر را نخواهند داشت.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.