خبر خوش به دانشجویان دانشکده صداوسیما پیرامون استخدام

تعداد بازدید: ۸۰
 • خبر خوش به دانشجویان دانشکده صداوسیما پیرامون استخدام


  مسئول روابط عمومی سازمان صدا و سیما پس از مصاحبه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده صدا وسیما با خبرگزاری دانشجو، گفت: تا پایان شهریور خبرهای خوبی به فارغ التحصیل دانشکده صداوسیما اعلام می شود.
   به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو،‌ مجتبی خسروی، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده صدا وسیما روز گذشته در مصاحبه ای با خبرگزاری دانشجو مبنی بر بلاتکلیفی این دانشکده، خواستار رسیدگی هرچه سریعتر مسئولین شد.
   ساعتی پس از انتشار این خبر داوود نعمتی انارکی،مسئول روابط عمومی سازمان صدا و سیما پیامی را به این دانشکده به شرح زیر ارسال کرد: 
   خدمت و فارغ التحصیلان عزیز دانشگاه صداوسیما سلام عرض می کنم.وظیفه خود می دانم از همراهی که در روز شنبه و حضور در ورک شاپ برای تبادل نظر پیرامون وضعیت استخدامی داشتید، صمیمانه قدردانی کنم. 
  همچنین همراهی و مساعدت قائم مقام سازمان، رئیس دانشگاه و حراست سازمان در برگزاری این نشست، جای تقدیر دارد.
   بسیاری از عزیز در این چند روز در تماس با اینجانب پیگیر وضعیت خود بودند و با وجودی که پاسخ لازم به دوستان داده شد، با این وجود برخی از عزیزان دانشجو در تماس های مکرر پیگیرند، وظیفه خود دانستم که پاسخی کوتاه را برای اطلاع شما اعلام کنم؛
  جلسه ای که روز یکشنبه در ارتباط با موضوع در شورای عالی منابع انسانی برگزار شد، رسیدگی به وضعیت تمامی دوستان از جهات مختلف مورد بررسی قرار گرفت و به دلیل وضعیت مشابه تعداد زیاد دانشجویان، رسیدگی به آن یکی دو جلسه دیگر طول خواهد کشید و ان شاءالله تا پایان شهریور خبرهای  خوبی به اعلام می شود.
   فقط انتظار این است که توجهی به شایعات و برخی جوسازی ها نداشته باشید. ضمنا در جلسه روز یک شنبه و نیز جلسه ای که امروز با موسوی مقدم، قائم مقام سازمان داشتم  مقرر شد که اخبار مربوط به تصمیم گیری در ارتباط با شرایط بکارگیری و صرفا از طرف اینجانب در آینده ای بسیار نزدیک اعلام شود.
  بنابراین به شایعات و برخی جوسازی ها توجهی نداشته باشید.برای شما فارغ التحصیلان عزیز آرزوی بهترین ها را دارم.
   داوود نعمتی انارکی، مسئول روابط عمومی سازمان صدا و سیما 

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.