ورودی های جدید کارشناسی دانشگاه علم و صنعت بخوانند

تعداد بازدید: ۷۵
 • ورودی های جدید کارشناسی دانشگاه علم و صنعت بخوانند

      
   
   زمان ثبت نام ورودی های جدید مقطع علم و صنعت در سال تحصیلی 95-96 اعلام شد.
  کلانتر معاون آموزشی علم وصنعت در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت: پذیرفته شدگان درم قطع علم وصنعت در روز دوشنبه 5 مهر ماه می توانند با مراجعه به ثبت نام خود را انجام دهند نکته قابل توجه این است که می توانند همزمان با ثبت نام در 5 مهرماه به اردوی معارفه سه روزه در محل اردوگاه امام خمینی (لواسانات) حضور یابند.
  وی افزود: در سال تحصیلی 95-96 در علم وصنعت تعداد 800 نفر در مقطع پذیرش خواهند شد که از این تعداد در هر کدام از رشته های برق،‌مکانیک وعمران حدود 100 نفر پذیرش می شوند.
  کلانتر در پایان خاطر نشان کرد: برای ثبت نام ورودی جدید در دست داشتن مدارکی مانند 6 قطعه عکس 4*3 جدید،‌اصل و تصویر کارت ملی( تصویر بر روی کاغذ A4 باشد)، اصل شناسنامه عکس دار و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن، اصل مدارک پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن،‌ اصل مدرک پایان تحصیلات متوسطه و ریز نمرات آن ورسید درخواست تاییده ارزش تحصیلی دیپلم وپیش دانشگاهی‌( ‌2 رسید )لازم است. همچنین به همراه  تصویر دیپلم وپیش دانشگاهی به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه وتاییدیه ارزش تحصیلی را به صورت جداگانه درخواست وقبوض آن را در زمان ثبت نام تحویل دهند.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.