حقوق بازنشستگان یکسان‌سازی می‌شود

تعداد بازدید: ۴۷
 • حقوق بازنشستگان یکسان‌سازی می‌شود

      

  عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس تحقق بانکداری اسلامی را مهم‌ترین دغدغه ۳۰ ساله کشور دانست و گفت: برنامه‌ریزی برای یکسان‌سازی حقوق در برنامه ششم توسعه انجام‌ شده است.
  به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سید حسن حسینی شاهرودی در مراسم گرامیداشت دهه فجر در مسجد باغ زندان شاهرود اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای یکسان‌سازی حقوق در برنامه ششم توسعه انجام‌شده است.
  وی با بیان اینکه در این مدت 8 ماهی که از مجلس دهم می‌گذرد اتفاقات خوبی افتاده است عنوان کرد: بیشتر نگاه‌ها به مسائل حاکم بر است.
  نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین دغدغه 30 ‌ساله کشور را نظام بانکداری اسلامی دانست و تصریح کرد: حتی مراجع و بزرگان نظام نیز در این باره تذکراتی داده‌اند که باید به آن توجه کرد.
  حسینی شاهرودی با اشاره به روند رسیدگی به موضوع بانکداری اسلامی در مجلس اضافه کرد: پس از گذشت مهلت 45 روزه مجلس شورای اسلامی برای قانون جدید بانکداری اسلامی، کمیسیون تغییراتی را در آن ایجاد کرده که در حال حاضر این موضوع از سوی نمایندگان مجلس در حال بررسی است.
  وی از بحث مالیات بر ارزش‌افزوده و قانون گمرک به‌عنوان یکی دیگر از اقدامات مهم مجلس در ماه‌های اخیر نام برد و گفت: این موضوع نیز اکنون از سوی نمایندگان مجلس در حال بررسی است.
  نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بررسی و تصویب برنامه توسعه را کار بزرگ مجلس برشمرد و عنوان کرد: دولت‌ها اقدامات خود را بر اساس این برنامه‌های توسعه انجام خواهند داد و امروز نیز در برنامه ششم، قانون مناسبی برای توسعه کشور تنظیم‌شده است.
  حسینی شاهرودی با بیان اینکه بودجه سال 96 تقدیم مجلس شده است افزود: تصویب این بودجه در کمیسیون تلفیق 4 هفته زمان برده است.
  وی از متناسب بین حقوق به‌عنوان دیگر موضوع موردتوجه مجلس نام برد و گفت: براساس برنامه ششم توسعه، ظرف مدت 5 سال آینده سعی براین خواهد بود که قدیم و جدید حقوقی نزدیک به هم دریافت کنند.
  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به موضوع قطع یارانه پردرآمدها بیان کرد: قرار بر حذف دهک‌های بالا از یارانه بود؛ اما دولت مخالفت کرد.
  حسینی شاهرودی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به دلیل وجود تمام اقشار جامعه از دیگر انقلاب‌ها متمایز است اضافه کرد: ایران در جهان تأثیرگذار شده است.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.