3500 شغل جدید در بخش صنعت گلستان ایجاد می‎شود

تعداد بازدید: ۷۵
 • 3500 شغل جدید در بخش صنعت گلستان ایجاد می‎شود

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: 3 هزار و 500 فرصت شغلی جدید در بخش تا پایان سال جاری در استان گلستان ایجاد می‎شود.
  به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حسینقلی قوانلو عصر امروز در همایش جوان، خودباوری و توسعه که در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: با تزریق نقدینگی به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط فرصت‎های شغلی برای جوانان فراهم می‎شود.
  وی تصریح کرد: امروز در هیچ کشوری حل مشکل اقتصاد و جز از راه سرمایه‎گذاری نگذشته است مگر اینکه با آمار بازی کنیم و با رشد 6.8- درصد ادعا کنیم 1.5 میلیون شغل ایجاد شده است.
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اشاره به اینکه مردم باید تاثیر رشد را در جامعه ببینند، افزود: با رشد محقق می‎شود رشد نیز با سرمایه‎گذاری ایجاد می‎شود اگر استان اکنون در رشد عقب است باید مشکل سرمایه‎گذاری را در استان و کشور حل کنیم.
  رسیدن به رشد مثبت با شرایط تحریم امکان‎پذیر نیست / گلستان رتبه 21 در کشور
  قوانلو تبیین کرد: دولت برنامه‎های لازم برای حل مشکل جوانان را فقط از راه سرمایه‎گذاری و رشد دیده است ما رشد 6.8- درصد را در سال اول به رشد 1.2- درصد رساندیم که این دو عدد خطرناک است، مملکت ما در اثر رشد منفی در سکون قرار داشت.
  وی با اشاره به اینکه رسیدن به رشد مثبت با شرایط تحریم امکان‎پذیر نیست، افزود: دولت یک سنگ بزرگ را از جلوی راه فعالان اقتصادی، تجار و جوانان برداشته است از این به بعد همت مردم، فعالان و صنعتگران را می‎طلبد.
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با بیان اینکه همه باید به توسعه سرمایه‎گذاری کمک کنند، گفت: پیش‎بینی می‎شود امسال رشد پنج درصدی را داشته باشیم.
  قوانلو، تحریک سرمایه‎های کوچک را در رشد و ایجاد مهم خواند و بیان کرد: با تزریق نقدینگی به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط فرصت‎های شغلی برای جوانان فراهم می‎شود.
  وی از جوانان خواست تا امید داشته باشند و نقش خود را در سیاست نشان دهند و گفت: سیاست، اقتصاد را شکل می‎دهد تا آینده اقتصاد و رشد و پیشرفت در جامعه رقم بخورد.
  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، رتبه این استان را در جایگاه 21 کشور عنوان کرد. 

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.