اطلاعیه شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان درباره تاریخ پرینت کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی سال 1395

تعداد بازدید: ۶۸
  • اطلاعیه شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان درباره تاریخ پرینت کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی سال 1395

    بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در استخدامی شرکت آلومینیوم کاوه در سال 1395 می‌رساند که مذکور صبح روز پنجشنبه مورخ 95/8/13 در شهر مسجد سلیمان برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری از ساعت 8:30 آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیمساعت قبل از شروع فرآیند برگزاری بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

    لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در از روز سه شنبه مورخ 95/8/11 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه همراه داشتن پرینت کارت شرکت در و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

    در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت کارت شرکت در و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ 95/8/12 از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 17:00 با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و 2 قطعه عکس به نماینده مستقر در باجه رفع نقص که در آموزش و پرورش مسجد سلیمان واقع در: مسجدسلیمان- نمره  40 - ساختمان سنجش - روبروی مخابرات مرکز مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.
     

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.