تبلیغات پنهان در دوران رکود اقتصادی موثر ترین راه برای ماندگاری و فروش

تعداد بازدید: ۳۸۲
 • تبلیغات پنهان در دوران رکود اقتصادی موثر ترین راه برای ماندگاری و فروش

  رمز در شرایط اقتصادی و کاهش درآمد فقط تحرک و فعالیت است.اما در این شرایط چطور بفروشیم؟

  متاسفانه بزرگترین اشتباهی که در امروز اتفاق می افتد توقف برنامه های تبلیغاتی فروشندگان است.تحقیقات نشان می دهد کسانی که بیشتر دیده می شوند موفق تر هستن.یک مثال ساده بزنیم در تیم های ورزشی بازیکنی که بیشتر از همه دوندگی دارد،پاس گل می دهد یا گل می زند و امتیاز می گیرد بیشتر دیده می شود و بالطبع از امتیاز ویژه تری نسبت به هم تیمی های خود برخوردار است.این دسته از افراد ناخواسته از قانون پنهان استفاده می کنند.این افراد خواسته یا ناخواسته برای خود تبلیغ می کنند و دیده می شوند به طور حتم کسانی که دیده می شوند خریدار بیشتری دارند.
       در شرایط بد اقتصادی ، و دیده شدن اصل بر ادامه ی حیات یک است.دیده شدن در این شرایط بهترین روش برای فروختن است.اگر شما هم جزو  فروشندگانی هستید که می خواهید بفروشید باید کنید.روش بسته به و شما متفاوت است. 


  تراکت یا آگهی در رسانه های مکتوب بهترین روش در و کارهای کوچک است.شما با کمترین هزینه می توانید با چاپ آگهی در جراید های زیادی به سوی خود هدایت کنید اما متن آگهی شما باید حساب شده باشد.یک متن خوب می تواند بهترین ها را به سمت شما بکشاند.


  به مشتریان خود پیامک و ایمیل بزنید و آنها را دعوت کنید تا از کالاهای حراجی و تخفیف دار شما دیدن کنند مشتریان در بدترین شرایط از خرید کالاهای تخفیف دار و حراج لذت می برند.


   به مشتریان خود هدیه دهید.مثلا بگویید اگر 3 مورد از کالاها یا به مبلغی معینی از شما خرید داشته باشند یک کالا به انتخاب خودشان با تخفیف ویژه به آنها هدیه می دهید.


  فروشگاه ها و و کارهایی که از اینترنتی استفاده می کنند و خدمات خرید آنلاین دارند به مراتب موفق تر از های دیگر هستند.کالاهای خود را بصورت اینترنتی با شرایط ویژه بفروشید.مثلن تحویل در محل رایگان بزارید یا همراه کالای خریداری شده به اشانتیون بدهید.


  کسب و کارهای امروز بدون داشتن اینترنتی حرفی برای گفتن نخواهند داشت.مشتری امروز می خواهد راحت خرید کند،تخفیف بگیرد و .... پس شما با دانستن خواسته ی در بدترین شرایط هم می توانید بفروشید.


  برای مشتریان ثابت خود جشن یا همایشی برگزار کنید از مشتریان خود تقدیر کنید در این بین می توانید بهترین کالاها را هم به مشتریان تان بفروشید.


  از وجود شبکه های مجازی برای تبلغات خود استفاده کنید بهترین مشتریها را می توانید در کانال ها و شبکه های مجازی پیدا کنید.


  یادتان باشد 80 درصد مشتریان بر اساس احساس خود خرید می کننند نه نیاز !

  دوستان عزیز
  در شرایط هم می توان فروخت می توان اقتصاد خوبی داشته باشیم. به شرط اینکه همه ی مشکلات و موانع را به شرایط اقتصادی کشور ربط ندهیم.
  تدوین و برنامه ریزی یک مفید برای و کارمان کمک می کند شرایط اقتصادی را به راحتی پشت سر بگذاریم. به خاطر داشته باشید زمانی که ما دنبال مقصر می گردیم تا نفروختن و مشکلات و کارمان را به مشکلات اقتصادی کشور ربط بدهیم کسانی هستند که از فرصت ها استفاده می کنند و با برنامه ریزی تبلیغاتی و تدوین راهکارهای کالای خود را می فروشد.
  در کوچک ترین و ها هم سعی کنید از مشاورین و کارشناسان این رشته بهره مند شوید بدون شک یک کارشناس می تواند در بالا بردن شما موثر باشداما نکته ی مهم در ادامه ی حیات شما پیدا کردن راهکار های است پس لطفن به جای اینکه وقت خود را برای پیدا کردن مقصر شرایط حاکم اقتصادی هدر  دهید  به قول معروف یا راهی بیابید یا راهی بسازید تا و کارتان دوباره شکوفا شود.
  ز .اگر راه بر انگیختن و فعال کردن حس خرید در را بیاموزید خواهید دید چگونه سیل مشتریان به سوی شما جاری می شود.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.