امروز آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵

تعداد بازدید: ۷۸
 • امروز آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵


      
  مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان دوره‌های به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ امروز برای ثبت‌نام فرصت دارند، گفت: مهلت درنظر گرفته شده قابل تمدید نیست.
  حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه خبرگزاری فارس، گفت: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در دوره‌های به کارشناسی ناپیوسته سال 95 تا ساعت 24 امروز یکشنبه 23 خردادماه است و داوطلبانی که هنوز ثبت‌نام نکرده‌اند باید سریع‌تر اقدام کنند.
  وی با بیان اینکه تا ساعت 8 امروز یکشنبه 23 خردادماه تعداد 91 هزار و 572 نفر در این دوره‌ها ثبت‌نام کردند، گفت: اطلاعیه در رابطه با اصلاحات دفترچه راهنما و کدرشته محل‌های جدید بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان باید با توجه به این اطلاعات برای ثبت‌نام اقدام کنند.
  توکلی اظهار داشت: داوطلبانی که ثبت‌نام کرده‌اند نیز تا امروز یکشنبه 23 خرداد مهلت دارند که برای ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و رشته‌های انتخابی خود اقدام کنند.
  مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در صورت پذیرش برای 70 کدرشته محل این دوره‌ها در مجموع 233 هزار و 641 نفر ظرفیت در نظر گرفته شده است که تاکنون 59 هزار و 164 نفر ثبت‌نام کردند.
  توکلی ادامه داد: پذیرش دانشجو در 50 رشته از 70 رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد که ظرفیت پذیرش برای این 50 رشته در مجموع 66 هزار و 730 نفر است.
  شایان ذکر است؛ دوره‌های به کارشناسی ناپیوسته برای 20 کدرشته‌محل با در روز جمعه 22 مرداد ماه برگزار می‌شود.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.