ابلاغ شیوه نامه اجرای « بیستمین برنامه معلم پژوهنده»به استان ها

تعداد بازدید: ۱۹
 • ابلاغ شیوه نامه اجرای « بیستمین برنامه معلم پژوهنده»به استان ها

   

  از سوی پژوهشگاه مطالعات وزارت آموزش و پرورش، شیوه نامه اجرای « بیستمین برنامه معلم پژوهنده» در سال تحصیلی 96-95 به استان ها ابلاغ شد.
  به گزارش مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، « برنامه معلم پژوهنده» از جمله دستاوردهای مهمی است که از سوی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، شورای تحقیقات استان‌ها، مدیران و مورد توجه و حمایت قرار گرفته است. روند صعودی مشارکت در این برنامه و شرکت گسترده آن‌ها در دوره‌های اقدام پژوهی و به تبع آن افزایش کیفیت طرح‌ها و اقبال روزافزون به اهمیت تفکر و عمل مبتنی بر ، گواه این مدعاست.
  اجرای برنامه «معلم پژوهنده» به و کارشناسان و دست اندرکاران آموزش وپرورش کمک می‌کند تا با بهره‌گیری از شیوه‌های پژوهشی، نسبت به شناخت مسائل و ابداع روش‌های نوین و موثر در جهت آموزش و یادگیری در کلاس درس ومرکز تصمیم گیری وتصمیم سازی وبرنامه ریزی آموزشی وپرورشی، دقت و حساسیت بیشتری از خود نشان داده، شرایط موجود را بهتر تحلیل نمایند .
  بر این اساس؛ «شیوه‌نامه اجرای بیستمین برنامه معلم پژوهنده» به منظور اجرای دقیق و هماهنگ و مشارکت فعال معاونت‌ها و سازمان‌های حوزه ستادی، ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها، ادارات آموزش و پرورش مناطق، شهرستان‌ها و گروه‌های آموزشی سراسر کشور ابلاغ می شود. 

لینک کوتاه:
برچسب ها:
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.