گواهینامه های شغلی CISCO

تعداد بازدید: ۱۹۵
 • گواهینامه های شغلی CISCO

  گواهینامه های شغلی به توانایی افراد در استفاده از بهترین دستگاه های و ارتباطات کسب و سیستم های اعتبار می بخشد. برنامه "صدور شغلی " شامل طیف متنوعی از اعتبارات است که پاداش قابل سنجشی برای متخصصان و شرکت ها به ارمغان می آورد.

  گواهینامه های درک افراد را از بالا می برد و فقط مختص به محصولات نیست، در کل فرایندهای آموزشی دریافت شغلی، متقاضیان درک کاملی از های اطلاعات و نحوه تعامل توپولوژی های مختلف جهت ساخت امن و کارآمد خواهند یافت. این دانش "تصویر بزرگ" در هر یک از نقش های ای سودمند است و یکی از دلایلی که بسیاری از های شغلی تقاضای بالایی دارند همین امر است، حتی در شرکت هایی که  چند محصول محدود دارند.

  آخرین نسل های شغلی سیسکو  طوری طراحی شده که با فعالیت های به روز متخصصان حرفه ای های سازگار تر باشد، در نتیجه افرادی که دریافت می کنند می توانند به سرعت اعتبار لازم را جهت اثبات کاری به مدیران منابع انسانی، کسب کنند.

   

  پنج سطح سیسکو

  جدیدترین نسل های شامل پنج سطح است که از پایین ترین تا بالاترین سطح عبارتند از: مقدماتی، دستیار، حرفه ای، متخصص و طراح.

   

  هشت مسیر اخذ سیسکو

  در هر یک از پنج سطح های سیسکو، 8 مسیر وجود دارد که هر فرد مطابق با صنعت مورد نظر و سمت شغلی خود می تواند آن را انتخاب کند.

  1- روتینگ و سوئیچینگ: این مسیر برای افرادی مناسب است که نصب و پشتیبانی های شامل روترها و سوئیچ های LAN و WAN را بر عهده دارند.

  2- طراحی: این مسیر مناسب افرادی است که طراحی های را که در آن ها روترها و سوئیچ های LAN و WAN مستقرند، را انجام می دهند.

  3- امنیت شبکه: این مسیر مناسب افرادی است که طراحی و پیاده سازی های امن  را انجام می دهند.

  4- ارائه دهنده خدمات: این مسیر مناسب افرادی است که با زیرساخت ها و راهکارهای دسترسی در محیط سروکار دارند به خصوص عرصه ارتباطات از راه دور.

  5- عملیات ارائه دهنده خدمات: این مسیر مناسب افرادی است که های پیچیده ارائه دهندگان خدمات را مدیریت، نگه داری و عیب یابی می کنند.

  6- های ذخیره سازی: این مسیر مناسب افرادی است که راهکارهای ذخیره سازی های گسترده را با استفاده از گزینه های متعدد انتقال انجام می دهند.

  7- صدا: این مسیر مناسب افرادی است که نصب و نگه داری صدا را با استفاده از های IP انجام می دهند.

  8- بی سیم: این مسیر مناسب افرادی است که پیکربندی، پیاده سازی و پشتیبانی های بی سیم را انجام می دهند.

   

  گواهینامه های سیسکو:

  - CCENT Certification
  - CCNA Certification
  - CCDA Certification
  - CCNP Routing & Switching

لینک کوتاه:
برچسب ها:
منبع:
تحریریه کاران
کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.