گواهینامه MCSD

تعداد بازدید: ۲۸۳
 • گواهینامه MCSD

  مدرک (Microsoft Certified Solution Developer) MCSD مدرکی است معتبر که پیشرو در طراحی و ساخت سیستم ها و نرم افزارهای تجاری و بازرگانی بوسیله ابزارها و تکنولوژی Microsoft می باشد. برنامه های کاربردی که دارندگان MCSD قادرند طراحی و تولید نمایند شامل طیف وسیعی از نرم افزارهای Desktop تک کاربره و چند کاربره تا نرم افزارهای تحت گسترده و دارای لایه های چند گانه می باشد. دوره MCSD شامل امتحانات جداگانه ای است که توانائی داوطلبان را در ساخت سیستم های نرم افزاری بر مبنای اینترنت، سیستم های گسترده در چندین مکان مجزا و یا سیستم های تجاری که بوسیله نرم افزارهای Microsoft پیاده سازی می شود (مانندSQL Server) مورد ارزیابی قرار می دهد. مدرک MCSD یکی از شناخته شده ترین مدارک فنی در دنیای صنعتی امروز می باشد.

  با کسب این مدرک فرد ثابت خواهد نمود که توانائی لازمه جهت رهبری و مدیریت، طراحی و پیاده سازی سیستم ها ی نرم افزاری یک سازمان را دارا می باشد .

   

  تعداد امتحانات: 5

  در حقیقت به عنوان یک برنامه نویس می توان 2 مدرک را جهت اثبات دانش و تجربه کافی در زمینهNET. اخذ نمود:

  Microsoft Certified Application Developer - MCAD

  Microsoft Certified Solution Developer - MCSD

  البته با انتخاب درست آزمونها می توانید ابتدا مدرک  MCAD و سپس مدرک  MCSD را با گذراندن همان 5 آزمون در مجموع دریافت نمایید. MCAD در پاسخ به نیاز صنعت در زمینه ساخت و راه اندازی Applicationهای تحت وب و ویندوز ارائه گردید که نشانه یک تا دو سال تجربه در ساخت، راه اندازی و اجرای Applicationهای مختلف می باشد.

   

  از سمتهای شغلی وابسته به این مدرک می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  software engineer, development engineer, ,architect , consultant , programmer, programmer/analyst, developer

  اما مدرک MCSD مهم ترین و شناخته شده ترین مدرک در زمینه برنامه نویسی می باشد که اخذ آن، نشانه مهارت فرد در راهبری یک ارگان در زمینه طراحی، اجرا، راهاندازی و راهکارهای تجاری به واسطه محصولات مایکروسافت بوده و نشانگر حداقل دو سال تجربه در و آنالیز نیازهای تجاری و تکنیکی یک سازمان وارائه راه حل های جامع ساختارمند می باشد.

   

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.