حمایت از تولیدات داخلی یکی دیگر از اصول موثر در پیاده‌سازی الگوی اقتصاد مقاومتی و رونق اشتغال است

تعداد بازدید: ۶۴
 • حمایت از تولیدات داخلی یکی دیگر از اصول موثر در پیاده‌سازی الگوی اقتصاد مقاومتی و رونق اشتغال است


  عضو شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه برای رونق و تولید بری اقتصاد مقاومتی باید از کالای ایرانی حمایت کرد، افزود: حمایت از تولیدات داخلی یکی دیگر از اصول موثر در پیاده‌سازی الگوی اقتصاد مقاومتی است.
  به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، سیده صبری سیدی صبح امروز در نشست با شماری از جوانان و نخبگان با برشمردن شعار سال اظهار کرد: بی‌شک اقتصاد مقاومتی با اعتماد به نسل جوان و استفاده از توانمندی نخبگان میسر می‌شود
  عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه به‌طور حتم نخبگان و جوانان نقش مؤثری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند، بیان داشت: جوانان و مردم باید با الگو قرار دادن رزمندگان و ایثارگران را در تمام مراحل زندگی به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند؛ از این رو مشارکت نخبگان جامعه در تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است.
  وی با اشاره به اینکه برای رونق و تولید بری اقتصاد مقاومتی باید از کالای ایرانی حمایت کرد، افزود: حمایت از تولیدات داخلی یکی دیگر از اصول موثر در پیاده‌سازی الگوی اقتصاد مقاومتی است.
  به گفته سیدی، اقتصاد مقاومتی در گرو اتکا به ارزش‌ها و ظرفیت‌های داخلی کشور و نظام است، بدین منظور اقتصاد مقاومتی باید با جدیت بیشتری پیگیری و اعمال شود.
  وی با یادآوری اینکه اقتصاد مقاومتی نیازمند عمل و اقدام است، تصریح کرد: به‌منظور تحقق اشعار سال باید به دنبال تقویت اقتصاد داخلی با مبانی مقاومت و پایداری بود.
  عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تأکید کرد: بی‌گمان اقتصاد مقاومتی، نسخه شفابخش مشکلات بوده و باید برای تحقق شعار سال تلاش کرد. 

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.