استفاده از نیروهای بومی در شرکت های نفتی رعایت نمی شود

تعداد بازدید: ۱۰
 • استفاده از نیروهای بومی در شرکت های نفتی رعایت نمی شود

  رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس گفت: استفاده از نیروهای بومی در شرکت های نفتی رعایت نمی شود.
  شادمهر کاظم زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: افزایش حقوق به صورت پلکانی و حداکثر ۱۸ درصد در سال آینده است.
  وی افزود: دو موضوع یکی در خصوص همسان سازی حقوق ها و موضوع دیگر نیز حداکثر پاداش پایان خدمتی که یک کارمند می تواند دریافت کند در کمیسیون تلفیق تعیین و تصویب شد.
  وی اضافه کرد: پاداش یک کارمند به ازای هر سال جمعا ۳۰ سال می تواند ۷ برابر حداقل حقوق تا حداکثر حدود ۲۵۰ میلیون تومان محدود شد.
  رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع دیگر درخصوص همسان سازی حقوق ها، حقوق کارمندانی که بالای ۵ میلیون تومان است مانند کارمندان، وزرا، نمایندگان افزایش پیدا نمی کند و کارمندانی که زیر ۵ میلیون تومان حقوق آنها است به صورت پلکانی حداکثر ۱۸ درصد افزایش پیدا می کند.
  کاظم زاده تصریح کرد: همچنین یک مسیر دیگر برای همسان سازی این است آنهایی که حقوق دریافتی آنان خیلی پایین است از معافیت مالیاتی برخوردار هستند.
  عضو کمیسیون تلفیق لایحه مجلس شورای اسلامی همچنین در بخش دیگری با اشاره به اولویت جذب به کارگیری نیروهای بومی در شرکت تابعه وزارت نفت، گفت: این موضوع را نمایندگان در اسفند  ماه سال گذشته تصویب کردند و محل قانونی دارد، وزیر نفت نیز اخیرا این موضوع را به صورت بخشنامه اجباری کرده که استفاده از نیروهای بومی در شرایط برابر در اولویت است.
  وی افزود: اما متاسفانه این موضوع طی گزارشات مکرری که ارائه شده  به خصوص در شهرستان دهلران رعایت نمی شود
  منبع:goo.gl/VMw1V5

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.