تعیین تکلیف نیروهای بلاتکلیف قبل از هر استخدام جدید در آموزش و پرورش

تعداد بازدید: ۲۹
 • تعیین تکلیف نیروهای بلاتکلیف قبل از هر استخدام جدید در آموزش و پرورش

  نماینده مردم گرمی در شورای اسلامی در تذکر به وزارت آموزش و پرورش خواستار تعیین تکلیف نیروهای بلاتکلیف قبل از هر جدید و پایان دادن به شرایط غیرعلمی و تبعیض‌آمیز شد.
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید حمایت میرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 19 مهرماه) شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزارت کشور جهت تسریع در انتخاب و انتصاب استاندار توانمند برای استان اردبیل گفت: اردبیل مدیری می‌خواهد که عقب‌ماندگی‌های تاریخی از شمال تا جنوب خصوصا در حوزه زیرساخت‌ها را جبران کند و برای احقاق حق مردم لحاظ شاخص‌هایی مثل صعب‌العبور بودن راه‌ها، پراکندگی روستایی، مرزی بودن استان و محرومیت تلاش و پیگیری جدی انجام دهد.
  نماینده مردم گرمی در شورای اسلامی در تذکر به وزارت نیرو اظهار کرد: باید عنوان کرد وضعیت استان اردبیل به مصداق آب در کوزه ما تشنه لبان می‌گردیم است، از این رو عمل به مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی، مهار آب‌های مرزی، اهمیت دو چندان دارد.
  وی در تذکر به وزارت کشاورزی نیز گفت: تسریع در پرداخت مطالبات گندمکاران، جلوگیری از فرسایش خاک و ارائه تسهیلات کم بهره به کشاورزان از طریق بانک کشاورزی ضرورت دارد.
  همچنین میرزاده به وزارت کشاورزی نیز نسبت به ارائه گزارش در خصوص اقدامات مربوط به ساختمان جدیدالاحداث گمرک آزادلو نیز تذکر داد.
  نماینده گرمی در شورای اسلامی در تذکر به وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تعیین تکلیف نیروهای بلاتکلیف قبل از هر جدید و پایان دادن به شرایط غیرعلمی و تبعیض‌آمیز تنوع مدارس اهمیت دو چندان دارد.
  وی همچنین در تذکر به سازمان برنامه و نیز عنوان کرد: تسریع در پرداخت مطالبات فرهنگیان قبل از پرداخت‌های متفرقه در دستگاه‌های مختلف که تبعیضی آشکار و خلاف قانون اساسی است ضرورت دارد.
  این نماینده مردم در دهم ضرورت اختصاص ردیف ملی در لایحه برای زیرساخت‌ها را مهم دانست و خاطر نشان کرد: برخی دستگاه‌ها باید پاسخ دهند چرا ردیف‌های مالی مادام‌العمر به شهرهایی اختصاص می‌یابد که پروژه‌های نیمه‌تمامشان هیچ وقت تمام شدنی نیست.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.