کارآفرینان برتر در قالب طرح یوز در کشور معرفی می‌شوند

تعداد بازدید: ۷۸
 • کارآفرینان برتر در قالب طرح یوز در کشور معرفی می‌شوند

   
  معاون و کار آفرینی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در قالب طرح یوز ۸۰۰ کارآفرین برتر امسال در کشور معرفی می‌شوند.
  به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، عیسی منصوری ظهر امروز در حاشیه جلسه کارگروه استان گلستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  برای تقویت کارآفرینی در کشور برنامه‌های متعددی در دستور کار داریم که 2 برنامه از همه مهم‌تر است.
  وی افزود: اصلاح قوانین و مقررات با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و معرفی کارآفرینان به عنوان الگوی کارآفرینی علاوه بر جشنواره برترین‌های تعاون در کشور است.
  معاون و کار آفرینی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: در این طرح 800 کارآفرین برتر با عنوان جایزه یوز در کشور معرفی می‌شوند.
  وی  درباره اجرای طرح تکاپو در کشور نیز گفت: این طرح مدتی به صورت پایلوت در 6 استان کشور آغاز شد اما اکنون 21 استان کشور رسیده و این طرح در قالب طرح اقتصاد مقاومتی با برش استانی در حال انجام است.
  منصوری گفت: این طرح ایجاد شده و در این جلسه دستاوردها و طرح‌های مطالعاتی این طرح و چارچوب‌های کار تعریف شده و در این طرح به صورت تخصصی نوع مهارت و رشته‌های تخصصی مورد نیاز و تقویت فرصت شغلی ایجاد می‌کنیم تا بازار عرضه و تقاضا را با مزیت هر استان ایجاد کنیم.
  معاون و کار آفرینی و وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی گفت: ما در سه مبحث، حوزه  تمایل به کارآفرینی، ریسک پذیری و آغاز کار و مشکل رقابت در بازار جهانی مکل داریم و ما دراین طرح به دنبال رفع این مشکلات هستیم.
  وی اظهار کرد: طرح تکاپو با همکاری دستگاه‌هائی مانند میراث فرهنگی، فنی وحرفه‌ای و تعاون، کار ورفاه اجتماعی با محوریت استانداری‌ها در کشور در حال انجام است.

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.