آغاز جذب هنرآموز در آموزش و پرورش

تعداد بازدید: ۵۲
 • آغاز جذب هنرآموز در آموزش و پرورش


  مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از جذب در هنرستان‌ها از طریق آزمون هماهنگ خبر داد.
  محمد فاضل مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص جذب نیروی انسانی  هنرآموز که از طریق آزمون هماهنگ اعلام شده گفت: با توجه به نیازی که آموزش و پرورش در جذب دارد تصمیم بر این بود که پذیرش نیروی انسانی با برگزاری آزمون این وزارت‌خانه انجام شود اما به دلیل آن که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هنوز مجوز برای این فرایند را صادر نکرده لذا بخشی از نیاز به نیروی انسانی در هنرستان‌های سیستان و بلوچستان از طریق برگزاری آزمون هماهنگ انجام می‌شود. 
   وی با اشاره به اینکه پذیرش نیرو در آموزش و پرورش قطعا از طریق مراحل قانونی انجام می‌‌شود اظهار کرد: تأمین نیرو از 2 طریق آزمون استخدامی، دانشگاه فرهنگیان و شهیدرجایی انجام شده و هرگز این مسیر حتی در شرایط اضطرار تغییر نمی‌کند. 
   مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش بیان کرد: اکنون متقاضیان برای شرکت در آزمون پیش رو در صورت قبولی در فرایند آزمون باید وارد مرحله آموزشی شوند. 
   فاضل ادامه داد: همانطور که سال گذشته نیز پذیرفته‌شدگان آزمون یک سال دوره آموزشی برای ورود به حرفه معلمی گذراندند افراد پذیرفته شده در آزمون امسال هم باید این روند را سپری کنند. 
   وی یادآور شد: اعلام نیاز برای جذب نیرو در این آزمون هیچ گونه منافاتی با اظهارات آموزش و پرورش مبنی بر برگزاری آزمون نداشته و براساس نیاز سیستان و بلوچستان به جذب نیرو این اقدام اجرا می‌شود. 

کانال تلگرام کاران

تلگرام کاران

https://telegram.me/karanir

به کانال رسمی کاران در تلگرام بپیوندید.