• سیاست حفظ حریم اطلاعات
  کاران به حفظ حریم خصوصی شما متعهد است و اطلاعاتی را که جهت ارائه خدمات درخواست می نماید،  محرمانه تلقی می نماید. در این بخش روش های استفاده از اطلاعات شخصی کاربران توضیح داده می شود.
  ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
  در صورت تمایل و در هر زمان شما می‌توانید اطلاعات شخصی خود را تغییر دهید، اما حذف حساب فقط توسط مدیریت امکان‌پذیر خواهد بود.
  امنیت
  حساب کاربری ثبت شده شما توسط رمز عبور تان محافظت می شود، برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی آن را برای شخص دیگری فاش نکیند. کاران هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
  ارسال ایمیل و خبرنامه
  کاران فقط طبق درخواست کاربران ایمیل و خبرنامه ارسال مبینماید و در صورت عدم تمایل جهت دریافت کافی است گزینه لغو عضویت انتهای ایمیل را کلیک کنید.
  محدودیت دسترسی به اطلاعات
  تنها کارمندانی که در ارتباط مستقیم با کاربران سایت هستند حق دسترسی محدود و طبقه بندی شده به اطلاعات شخصی کاربران را دارند و تعهد ما بر ارائه بی نقص خدمات است.
  محرمانگی اطلاعات خرید شما
  کلیه اطلاعات خرید شما در خصوص حساب کاربری ویژه و درج آگهی و خرید محصولات (از مرحله‌ی انتخاب تا پرداخت) محفوظ خواهد ماند.
  شماره پیامک کاران
  شماره   9821000909971243 شماره انحصاری کاران است که از طریق آن برای کاربران خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کاران، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام کاران است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@karan.ir اطلاع دهید. همچنین به اطلاع کاربران می‌رساند که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد. 
  اطلاع رسانی از تغییرات
  در صورتی که سیاست های حفظ حریم خصوصی وبسایت را تغییر دهیم، آن تغییرات را بر روی صفحه به روز رسانی قرار خواهیم داد تا کاربرانمان از اطلاعات جمع آوری شده، نحوه استفاده و احتمال و شرایط افشای آن آگاه باشند. پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید.