هوش هیجانی اعضای تیم شما چقدر است؟
هوش هیجانی  یا همان EQ ، توانایی افراد در شناخت و مدیریت احساسات است. در واقع کسانی که هوش هیجانی بالایی دارند، شناخت بهتری از خودشان دارند؛ به آسانی با دیگران ارتباط برقرار می کنند؛ درمواجهه با شرایط و مشکلات انعطاف پذیرترند.این افراد به راحتی می توانند عواطف خود و اطرافیانشان را کنترل کنند.

به همین دلیل در دنیای امروزهر اندازه هوش هیجانی  فرد بالاتر باشد، در زندگی اجتماعی و شغلی هم موفق تر است. تست هوش هیجانی مشخص می کند ضریب EQ  هر یک از اعضای تیم تان چقدر است.

هوش هیجانی انسان‌ها، مجموعه‌ای از ۵ مولفه خودآگاهی، خود تنظیمی، خود انگیزش، همدلی و مهارت‌های اجتماعی است و ما در تست EQ کاران تلاش کرده ایم تا براساس سنجش این عوامل، افراد بتوانند خودشان را بهتر بشناسند و متوجه نقاط قوت و ضعف تان بشوند.

تحلیل تست آنلاین هوش هیجانی کاران در 15فاکتور خودابرازی، احترام به خود، خودشکوفایی، استقلال، همدلی، مسئولیت پذیری اجتماعی، رابطه بین فردی، واقع گرایی، انعطاف پذیری، حل مساله، تحمل استرس، کنترل تکانه، خوش بینی و شادمانی و خودآگاهی درباره هر یک از اعضای تیم تان به شما ارائه می شود.  حداکثر امتیاز در هر بخش ٣٠ است و مجموع امتیازهای کلی ، ضریب هوش هیجانی را مشخص می کند. جالب است بدانید هوش هیجانی بر خلاف IQ یا همان ضریب هوشی، قابل ارتقاست و افراد می توانند هوش هیجانی شان را تقویت کنند.
درباره نشانه های هوش هیجانی بالا در این مقاله کاران بخوانید.