کامپیوتر و فناوری اطلاعات
کامپیوتر و فناوری اطلاعات
فنی و مهندسی
فنی و مهندسی
خدمات
خدمات
اداری مالی
اداری مالی
آموزش و پژوهش
آموزش و پژوهش
هنر
هنر
حقوقی نظامی
حقوقی نظامی
بهداشتی و درمانی
بهداشتی و درمانی
حمل و نقل
حمل و نقل
امور اجتماعی
امور اجتماعی
کشاورزی و محیط زیست
کشاورزی و محیط زیست
ورزشی
ورزشی

پرتقاضاترین مشاغل ایرانی را بشناسید

پردرآمدترین مشاغل ایران در تمام صنایع و حوزه های کاری در این صفحه کاران پیش روی شما هستند. شما می توانید قبل از استخدام شدن، با شرح وظایف مشاغل مختلف آشنا شوید. معرفی مشاغل به شما کمک می کند آگاهانه کار موردعلاقه تان را انتخاب کنید و قبل از استخدام درباره مهارت های موردنیاز و حتی مشکلات شغل موردنظرتان بیشتر بدانید. با تست های شخصیت شناسی مناسب هر شغل در صفحه معرفی مشاغل می توانید خودتان و استعدادهایتان را بهتر بشناسید و هر لحظه آگهی های استخدامی هر شغل را از تمام کاریابی ها یکجا ببینید.


۱۳۹۸/۶/۲۰ 
 access_time۵  دقیقه 
 editمریم عبائی

استخدام کارشناس امنیت اطلاعات به دلیل افزایش سطح حملات سایبری، هر روز تقاضای بیشتری پیدا می کند. تقریبا تمام ارگان‌ها، سازمان‌ها، مراکز و دستگاه‌های بخش دولتی و خصوصی برای حفاظت از اطلاعات و تجهیزات کامپیوتری خود از گزند حملات تحت شبکه، احتیاج به استخدام کارشناس امنیت اطلاعات و حتی ایجاد واحدی ویژه امنیت اطلاعات دارند. در این مقاله کاران با شغل و شرح وظایف کارشناس امنیت اطلاعات آشنا شوید و آگهی های استخدام کارشناس امنیت اطلاعات را هم ببینید.

۱۳۹۸/۶/۴ 
 access_time۵  دقیقه 
 editمریم عبائی

استخدام طراح وب یا همان طراح سایت، یکی از پرتقاضاترین مشاغلی است که خیلی از سازمان‌ها، شرکت‌ها، مراکز و حتی کوچک ترین کسب و کار‌ها و فروشگاه‌ها هم به آن احتیاج دارند؛ در واقع تمام مراکز و بنگاه‌های تجاری، اقتصادی و حتی مراکز خیریه تا بزرگ ترین نهاد‌ها و سازمان‌ها برای معرفی خود و فعالیت‌هایشان نیازمند یک سایت اینترنتی هستند.در این مقاله کاران با شرح وظایف، مهارت ها و آگهی های استخدام طراح سایت آشنا می شویم.

۱۳۹۸/۵/۲۷ 
 access_time۹  دقیقه 
 editمریم عبائی

​​​​​​​بهینه سازی موتور جستجو یا همان SEO ، یکی از جدیدترین مشاغل حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که این روزها طرفدار زیادی دارد؛ در این مقاله کاران با شرح شغل کارشناس سئو (SEO Man)، وظایف و مسئولیت ها و بازار کار و استخدام کارشناس سئو آشنا شوید.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ 
 access_time۶  دقیقه 
 editمریم عبائی

طراحی رابط کاربری یا همان UI- UX Designer یکی از شغل‌های پرتقاضای حوزه نرم افزار و طراحی و گرافیک در حوزه وب سایت‌ها‌ و کسب و کارهای آنلاین است. برای آشنایی با مهارت های UX دیزاینر، شرح شغل طراح UX و بازار کار و استخدام طراحی UX این مقاله را بخوانید.

۱۳۹۷/۹/۱۹ 
 access_time۶  دقیقه 
 editمریم عبائی

برنامه نویسی به عنوان یکی از محبوب ترین و البته پر درآمدترین مشاغل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شناخته می‌شود.در این مقاله با شرح وظایف برنامه نویس (Developer)، بازار کار و استخدام برنامه نویس و چالش های شغل برنامه نویسی آشنا شوید.