استخدام پیک موتوری

استخدام پیک موتوری در تهران و خیلی از شهرها و در سازمان‌ها و شرکت‌ها و مخصوصا رستوران‌ها پرتقاضاست. در این مقاله کاران می‌توانید آگهی‌های استخدام پیک موتوری را ببینید و درباره این شغل بیشتر بخوانید.

استخدام پیک موتوری

شغل پیک موتوری برای جابه جایی محموله‌ها و بسته‌های پستی است. وظیفه پیک موتوری دریافت و تحویل بسته بین منازل و مراکز و موسسات و... است. پیک موتوری، شغلی با کمترین هزینه است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. افراد مختلفی از همه سنین می‌توانند به عنوان پیک موتوری استخدام شوند.

در حال حاضر با رشد خریدهای اینترنتی و به دلیل مشغله زیاد افراد و هم چنین با افزایش ترافیک خیلی‌ها سعی می‌کنند  بسیاری از کارهای خود را که مربوط به ارسال یا دریافت کالا است به پیک موتوری واگذار کنند، به همین دلیل استخدام و بازار کار پیک موتوری رو به افزایش است.

 

همین الان آگهی های استخدامی رااز تمام کاریابی ها یکجا در کاران ببین

معمولا پیک موتوری‌ها می‌توانند در یکی از مراکز تهیه غذا یا مراکز ارسال محموله، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف استخدام شوند. اپلیکیشن‌های مختلف حوزه حمل و نقل هم این روزها بستر فوق العاده‌ای برای استخدام پیک موتوری هستند.

برای ورود به شغل پیک موتوری نیاز به رزومه کاری خاصی نیست و افراد راحت می‌توانند فعالیت خود را به عنوان پیک شروع کنند. یکی از مهارت‌های مهم و لازم در استخدام پیک موتوری امانت‌دار بودن فرد است. با اینکه در زمان استخدام پیک اغلب سفته‌ای از فرد گرفته می‌شود و حتی ضامن حقوقی را برای خود انتخاب می‌کند، اما این موارد نمی‌تواند ضامن امانت‌دار بودن پیک باشد.در واقع تعهد و امانت‌داری باید جزو ویژگی‌های شخصیتی کسی باشد که می‌خواهد به عنوان پیک موتوری با شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف کار کند.

اگر میخوای بدونی برای چه شغلی مناسبی در تست شخصیت شناسی کاران شرکت کن

مهارت‌هایی از جمله توانایی حل مسئله، توانایی استفاده از اپلیکیشن‌های مسیریاب، نظم و مدیریت زمان، مؤدب و داشتن ظاهری آراسته از دیگر ویژگی‌های لازم در استخدام نیروی پیک موتوری است. به نظر شما یک پیک موتوری موفق چه ویژگی هایی دارد؟

 

بیشتر بخوانید:

همه چیز درباره پیک موتوری

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!