schedule  در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱۶ رزومه در کاران ساخته شده

تو هم می‌تونی

در کمتر از 10 دقیقه

یک رزومه حرفه ای بسازی!

رزومه ساز

رزومه ساز کاران

نمونه رزومه‌ها در کاران

arrow_forward_ios
arrow_back_ios

آمار رزومه‌ها

رزومه ساز
۰
رزومه‌های ساخته شده
رزومه ساز
۰
استخدام موفق
رزومه ساز
۰
آگهی استخدام روزانه

چرا و چگونه در رزومه‌ها

remove چرا از رزومه ساز کاران استفاده کنم؟

رزومه ساز کاران شامل تمام جزئیاتی است که در یک رزومه مورد نیاز است. از اطلاعات فردی و سوابق شغلی و تحصیلی گرفته تا سوابق پژوهش و افتخارات و نمونه کارها. بعد از تکمیل این اطلاعات می توانید از فایل pdf یا لینک رزومه خود برای ارسال رزومه به کارفرمایان یا دوستان استفاده کنید.

add آیا تمام اطلاعات پروفایل من در کاران به کارفرما نمایش داده می شود؟

خیر. بعضی از اطلاعات پروفایل که ممکن است از نظر شما لزومی نداشته باشد می تواند از نمایش در رزومه ی ارسالی به کارفرما پنهان شود. مانند تاریخ دقیق تولد، شماره ملی، شماره بیمه، رزومه ویدئویی، آدرس شبکه های اجتماعی و پاسخ تست ها و تست هایی که در کاران شرکت کرده اید. به این ترتیب شما می توانید با تنظیمات متفاوت چندین رزومه بسازید.

add آیا استخدام در همه مشاغل نیاز به ثبت رزومه دارد؟

خیر؛ در برخی از مشاغل خاص نیاز به ثبت رزومه نیست اما کارجویان باید اطلاعات اولیه، مهارت‌ها و شغل مورد علاقه خود را در پروفایل خود وارد کنند. همین طور می توانند با یک رزومه ویدئویی کوتاه خود را بهتر و سریعتر به کارفرما معرفی کنند.

add چگونه در سایت کاران رزومه بسازم؟

برای ساخت رزومه در کاران حتما باید ثبت نام کنید، بعد از ثبت نام از منو قسمت کارجویان، رزومه ساز را انتخاب کنید. شما می‌توانید در این قسمت اطلاعات خود را مرحله به مرحله ثبت و تکمیل کنید و در نهایت با انتخاب گزینه پیش نمایش رزومه خود را مشاهده کنید.

add منظور از مهارت چيست و رزومه من باید شامل کدام یک از مهارت‌ها باشد؟

مهارت‌های شما به کارفرمایان می‌گویند که در چه اموری توانایی دارید و چگونه این مهارت‌ها را در تجارب شغلی خود به کار برده‌اید. معرفی این مهارت‌ها به شما کمک می‌کند تا فرصت‌های شغلی بهتر و بيشتري پیدا کنید.

رزومه ویدئویی کاران؛ نسل جدید رزومه‌ها

پیشنهاد می کنیم با هر شغلی، یک رزومه تصویری برای معرفی توانایی‌های خود بسازید. رزومه ویدئویی نسل جدید رزومه ها است که توجه کارفرما را خیلی بیشتر جلب می کند و شما را موثر و سریع، به دنیای حرفه ای کار و استخدام معرفی می کند

مقاله‌هایی درباره رزومه

رزومه ساز

۷ گام برای ساخت یک رزومه حرفه ای

یک رزومه حرفه ای، شانس شما را برای دعوت به مصاحبه شغلی بیشتر می کند. رزومه شما برای اینکه حرفه ای باشد به هفت قدم احتیاج دارد که در این مقاله به آن پرداخته ایم.

ادامه مطلب
رزومه ساز

همه آنچه که باید درباره ساخت رزومه بدانید

نوشتن رزومه کاری به عنوان خلاصه ای از مشخصات فردی، سوابق .تحصیلی و سوابق شغلی و مهارت ها، اولین تصویری است که از خودمان در ذهن یک کارفرما می‌سازیم.

ادامه مطلب
رزومه ساز

چرا نباید سوابق کاری ما در رزومه پراکنده باشد؟

نوشتن سابقه در رزومه کاری، یکی از ظرافت های مهم هر رزومه شغلی است. در این مقاله کاران با نحوه درست نوشتن سابقه کاری در رزومه و اشتباهات رایج یک رزومه آشنا می شویم.

ادامه مطلب