استخدام در کیش

آگهی های استخدام در کیش از همه کاریابی ها را در کاران ببینید و با مشاغل پردرآمد کیش آشنا شوید.

استخدام در کیش

جزیره کیش شهری نیست که شما در آن بیکار باشید.سرعت رشد جزیره کیش بسیار بالاست و روز به روز به شمار شغل های متنوع آن اضافه می شود. با توجه به این شرایط برای پیدا کردن شغل به مشکل برنخواهید خورد و برای استخدام در شهر کیش گزینه های بسیاری پیش رو دارید. جالب است بدانید که درصد اشتغال در کیش بالای 98 درصد هست و 92 درصد از کل ساکنان کیش سواد دارند که با توجه به این آمار قابل قبول ، نرخ بیکاری در جزیره کیش بسیار پایین است. به همین دلیل استخدام شغل های گردشگری و استخدام خدمات گردشگری در کیش طرفردارهای زیادی دارد.

 

آگهی های استخدام در کیش از همه کاریابی ها را در کاران ببینید.

 

کیش در منطقه آزاد تجاری واقع شده است و واردات کالا در آن آزاد می باشد. قیمت محصولات با کیفیت پوشاک ، لوازم آرایشی بهداشتی به نسبت سایر شهر ها بهتر است و از راه صادرات و فروش خیلی از افراد درآمدهایی بالا دارند، از این رو استخدام در منطقه آزاد کیش خواهان زیادی دارد.

بیشتر مشاغل پر درآمد در کیش ، مشاغل مربوط به گردشگری است.  در سال دو میلیون مسافر داخلی و خارجی به جزیره کیش سفر می کنند و هر شغلی در مورد کمک به مسافرین باشد ، جز شغل های پردرآمد کیش قرار می گیرد و استخدام در کیش را رونق می دهد.

یکی از بهترین شغل های جزیره کیش ، سرمایه گذاری در بخش هتل ها است و همچنین استخدام در هتل های کیش بسیار پرمتقاضی است.از پردرآمد ترین مشاغل کیش می‌توان به صادرات و فروش، خدمت‌رسانی در حوزه‌ی گردشگری، هتلداری، استخدام رستوران ‌ها و کافی‌شاپ ‌ها در کیش، برگزاری جشنواره ها در کیش، جنگ ‌های شادی و تورهای تفریحی اشاره کرد.

برای استخدام شدن درجزیره کیش نیاز هست توانایی هایی مثل تسلط به زبان‌های مختلف، تحصیلات در زمینه هایی چون مدیریت هتلداری، حسابداری،گردشگری و توانایی هایی درعرصه های گوناگون خدماتی داشته باشید تا برای زندگی در کیش موفق تر باشید.

استخدام راننده، جوشکار، مدیر مالی، پزشک عمومی، ماساژور و حسابدار در کیش بازارکار زیادی دارد و همچنین افراد به دنبال استخدام در هتل ها، فرودگاه ها، دانشکاه ها و بانک های کیش هستند.

اگر از این مطلب لذت بردید آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!