نمونه رزومه مهندس عمران و آگهی های استخدامی مهندس عمران

نمونه رزومه مهندس عمران را در این مقاله کاران ببینید و با نحوه نوشتن رزومه یک مهندس عمران آشنا شوید.

نمونه رزومه مهندس عمران و آگهی های استخدامی مهندس عمران

فرقی نمی کند تازه از رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شدید و یا سال ها در مهندسی عمران کار کرده اید؛ داشتن یک رزومه حرفه ای به شما کمک می کند تا بتوانید در بهترین آگهی های استخدامی مهندسی عمران پذیرفته شوید. تمام مهارت ها و شرح وظایف یک مهندس عمران را می توانید از اینجا بخوانید.

 

همین الان آگهی های استخدامی رااز تمام کاریابی ها یکجا در کاران ببین

 

برای نوشتن رزومه مهندس عمران حتما باید علاوه بر وارد کردن اطلاعات عمومی تان مثل سال و محل تولد،شماره تماس و معرفی آدرس پروفایل لینکدین تان، نیاز است که سوابق تحصیلی و دانشگاهی و فهرست مهارت هایتان را هم ذکر کنید. در بخش مهارت های یک مهندس عمران می توانید به مهارت های فنی مثل کار با انواع نرم افزارهای طراحی اشاره کنید. نوشتن دوره های آموزش فنی که در زمینه عمران گذرانده اید، به اعتبار رزومه شما کمک می کند. در تصویر زیر می توانید نمونه رزومه یک مهندس عمران را ببینید.برای دریافت فایل با کیفیت  نمونه رزومه مهندس عمران اینجا کلیک کنید.

نمونه رزومه مهندس عمران

در بخش مهارت ها، می توانید همچنین به مهارت های نرم مثل توانایی کار تیمی ، مدیریت استرس و.. اشاره کنید. اگر دنبال یک پلت فرم رزومه ساز می گردید رزومه ساز آنلاین کاران به شما کمک می کند یک رزومه کاری خوب و حرفه ای برای مهندس عمران بسازید.

رزومه ساز آنلاین کاران در ساخت رزومه مهندس عمران، حتی مهارت ها و دوره های آموزشی موردنیاز را به شما پیشنهاد می کند که در صورت برخورداری، در رزومه تان وارد کنید.

یک پیشنهاد عالی برای حرفه ای تر شدن رزومه این است که نتیجه تست های شخصیت شناسی تان را در فایل رزومه قرار دهید. تست های شخصیت شناسی زیادی هستند که به پربارترشدن رزومه و معرفی توانمندی های شما کمک می کنند. نتایج تست هایی مانند هوش هیجانی، تست هوش چندگانه گاردنر و تست تحمل استرس از جمله این آزمون ها هستند.مثلا مطابق تست MBTI بهترین شخصیت برای استخدام مهندس عمران ISTJ  است. شما می توانید با تست MBTI کاران متوجه شوید چقدر برای شغل مهندس عمران مناسب هستید.

 

بیشتر بخوانید:

ویدئو رزومه چیست و چگونه ویدئو رزومه بسازیم؟

6 اشتباهی که نمی گذارد شما استخدام شوید!

همه آنچه که باید درباره ساخت رزومه بدانید

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!