گزارش خبری و تصویری حضور کاران در دومین نمایشگاه ملی شو

کاران در دومین نمایشگاه ملی شو، خدمات و فعالیت های خود در زمینه استخدام ومنابع انسانی به بانک ها را معرفی کرد.

گزارش خبری و تصویری حضور کاران در دومین نمایشگاه ملی شو

به گزارش روابط عمومی کاران، دومین نمایشگاه ملی شو با حضور شرکت های زیرمجموعه بانک ملی و ۲۵ استارتاپ فعال حوزه خدمات پرداخت و بانک ها، روز یکشنبه ۵ اسفندماه در ساختمان مرکزی بانک ملی آغاز به کار کرد.

زهرا باقری مدیر استارتاپ کاران با اشاره به حضور در این رویداد بانکی گفت: کاران به عنوان بزرگ ترین زیست بوم کار و استخدام، امسال برای اولین بار سامانه هوشمند استخدام و خدمات خود در حوزه منابع انسانی را در نمایشگاه ملی شو معرفی کرده است.

باقری در این رابطه ادامه داد: کاران تاکنون صدها نیروی متخصص در حوزه فناوری اطلاعات و افتا به بانک ها و شرکت های مختلف معرفی کرده است.

به گفته وی، سامانه هوشمند کاران با آدرس KARAN.IR و تیم مجرب منابع انسانی آن، با نگاهی متفاوت به صنعت کار و استخدام تلاش می کند مناسب ترین کارجویان را در کوتاه ترین زمان ممکن به کارفرمایان متصل کند.  

مدیر کاران در این خصوص ادامه داد: تمام افرادی که دنبال استخدام در یک موقعیت شغلی هستند و تمام صاحبان کسب و کارها که به دنبال جذب نیروهای موردنیاز خود هستند، می توانند به سامانه کاران مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

به گفته باقری، در سامانه کاران کارجویان می توانند رزومه کاری حود شامل سوابق تحصیلی وشغلی و همچنین توانمندی های شخصی را در یک قالب ساده و کاربردی ثبت کرده و مناسب ترین فرصت های شغلی را دریافت کنند.

او هچنین درخصوص خدمات کاران به کارفرمایان گفت: از سوی دیگر صاحبان کسب و کارها علاوه بر امکان ثبت آگهی استخدامی خود، می توانند در هر زمان رزومه مناسب ترین کارجویان را مشاهده کنند.

مدیر کاران همچنین به سایر خدمات منابع انسانی کاران اشاره کرد و ادامه داد: علاوه بر سامانه هوشمند، کاران در حال حاضر انواع خدمات منابع انسانی همچون فرایند جذب و استخدام، انواع مشاوره های منابع انسانی همچون تهیه شرح وظایف شغلی و مشاوره خروج نیروها و همچنین دوره های آموزشی موردنیاز کارفرمایان و کارجویان را برگزار می کند.

دومین نمایشگاه ملی شو تا روز چهارشنبه هشتم اسفندماه در ساختمان مرکزی بانک ملی برقرار است. در این نمایشگاه علاوه بر نمایش تازه ترین دستاوردهای بانک ملی ایران در حوزه بانکداری نوین، در بخش ملی استارز امسال ۲۵ استارتاپ حوزه خدمات بانکی و پرداخت الکترونیکی خدمات و فعالیت های خود را معرفی کردند.

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!