با چه ابزارهایی حجم ویدئو رزومه را کم کنیم؟

در این مقاله با رزومه ویدئویی آشنا شوید و یاد بگیرید چطور حجم ویدئو رزومه‌تان را کم کنید.

با چه ابزارهایی حجم ویدئو رزومه را کم کنیم؟


در ابتدا بهتر است توضیح دهیم ویدئو رزومه چیست؟ و چرا باید ویدئو رزومه بسازیم؟ ویدئو رزومه یک ویدئو کوتاه است  که در واقع همان فیلم رزومه کاری شماست، که شما در آن به شرح رزومه‌تان ( سوابق شغلی و تحصیلی، مهارت های شغلی و ... ) میپردازید. اگر علاقه‌مندید راجع به مسائلی که باید در رزومه ویدئویی گفته شود بیشتر بدانید این مقاله می‌تواند برایتان مفید باشد. رزومه ویدئویی می‌تواند به استخدام شما کمک کند و باعث جلب نظر کارفرما شود. شاید برایتان جالب باشد بدانید چطور ویدئو رزومه به استخدامتان کمک می‌کند، برای دانستن جواب این سوال پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه کنید.
همان طور که گفتیم ویدئو رزومه فیلم رزومه کاری شماست و نیاز دارید آن را با کارفرمایان مختلف به اشتراک بگذارید پس ویدئو رزومه‌تان نمی‌تواند 800 مگابایت حجم داشته باشد! چون در این صورت با توجه به سرعت اینترنت و محدودیت حجمی برای آپلود ویدیو در سایت های کاریابی عملا نمی‌توانید رزومه ویدئویی‌تان را به اشتراک بگذارید.

 


ویدئو رزومه ات را در کاران به دست کارفرما برسان.


در این مقاله چند اپلیکیشن برای کم کردن حجم ویدئو رزومه به شما معرفی خواهیم کرد : 
1-  نرم افزار Kine Master :
 این نرم افزار برای سیستم عامل های اندروید و IOS قابل دسترس است و امکان ویرایش ویدئو ها و کم کردن حجم آن ها را به شما میدهد.
 - برای دانلود این برنامه برای سیستم عامل اندروید اینجا کلیک کنید. (در این نسخه میتوانید به رایگان واتر مارک برنامه را از کنار ویدئوتان حذف کنید.)
 - برای دانلود این برنامه برای سیستم عامل  IOS اینجا کلیک کنید.

2- نرم افزار Video Compressor:
این نرم افزار برای سیستم عامل اندروید قابل دسترس است و به شما امکان کم کردن حجم ویدئو هایتان را میدهد.
- برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید.

3- نرم افزار Compress :
این نرم افزار برای سیستم عامل IOS قابل دسترس است و به شما امکان فشرده سازی و کم کردن حجم ویدئو هایتان را میدهد.
- برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید.

4- نرم افزار Advanced Video Compressor :
این نرم افزار برای سیستم عامل ویندوز قابل دسترس است و به شما امکان کم کردن حجم ویدئو هایتان بدون هیچ افت کیفیتی را میدهد.
- برای دانلود این برنامه اینجا کلیک کنید.

اگر می‌خواهید با اپلیکیشن های ساده برای ویرایش رزومه‌ ویدئویی‌تان آشنا شوید این مقاله میتواند برایتان مناسب باشد.اگر میخواهید رزومه تصویری‌تان بصورت تخصصی فیلم برداری و ویرایش شود می‌توانید ضبط آن را به کاران بسپارید، برای آشنایی بیشتر با خدمت ساخت رزومه ویدئویی برای برندینگ شخصی این مقاله را مطالعه کنید.

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!