کارآموزی پایتون

اگر به دنبال کارآموزی پایتون هستید و می‌خواهید مسیر شغلی برنامه نویسی پایتون را بدانید، خواندن این مقاله کاران را به شما پیشنهاد می کنیم.

کارآموزی پایتون


شاید برنامه نویسی برای مبتدیان کار سختی بنظر برسد، ولی با تمرین و تلاش می‌توانید به یک برنامه نویس حرفه‌ای تبدیل شوید.
این را به یاد داشته باشید که بهترین راه برای برنامه نویس شدن تمرین، تمرین و مطالعه است. برای برخی این سوال پیش می‌آید که برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند، واقعیت این است که برای برنامه نویس شدن لازم نیست حتما در رشته تحصیلی مرتبط تحصیل کرده باشید، اما اگر می‌خواهید تحصیلات دانشگاهی مرتبط داشته باشید می‌توانید مهندسی نرم افزار یا علوم کامپیوتر را انتخاب کنید. در شغل برنامه نویسی شما بیشتر باید روی تقویت مهارت هایتان تمرکز کنید و از طریق گذراندن دوره های مختلف یا به صورت خودآموز، مهارت های مورد نیاز را یاد بگیرید. در ادامه به مهارت های مورد نیاز یک برنامه نویس پایتون اشاره خواهیم کرد.
 بعد از کسب مهارت های لازم باید به دنبال موقعیت های شغلی بگردید شاید از خودتان بپرسید چگونه وارد بازار کار برنامه نویسی شوم؟ بهتر است با موقعیت های کارآموزی شروع کنید. شما می‌توانید پس از آموزش های لازم و گذراندن یک دوره کارآموزی پایتون به یک برنامه نویس پایتون تبدیل شوید.یکی از دوره های کاربردی که می توانید آموزش‌تان را با ان شروع کنید دوره مقدماتی پایتون است.استخدام کارآموز پایتون تقاضای بسیاری دارد پس از این بابت نگران نباشید.

 

همین الان آگهی های استخدامی رااز تمام کاریابی ها یکجا در کاران ببین


 
چطور یک برنامه نویس پایتون شویم؟
برای برنامه نویس شدن شما باید روحیه یادگیری بالایی داشته باشید و همچنین قدرت حل مسئله‌تان را تقویت کنید.همچنین در شغل برنامه نویسی شما باید مهارت کارتیمی بالایی نیز داشته باشید. 
زبان برنامه نویسی پایتون زبان قدرتمندی است که در حوزه های مختلف برنامه نویسی از آن استفاده می‌شود. 
برای شروع کارآموزی پایتون ابتدا باید حوزه مورد علاقه‌ خود را انتخاب کنید، اگر می‌خواهید در حوزه وب فعالیت کنید می‌توانید از فریم ورک (FrameWork) های  Django,Flask وBottle استفاده کنید و در ادامه به سمت یادگیری دیتابیس های مناسب بروید.
حوزه هوش مصنوعی امروزه گسترش بسیاری پیدا کرده و بهترین زبان برنامه نویسی در این حوزه پایتون شناخته شده است و فریم ورک ها و کتابخانه های بسیاری برای کار کردن در این حوزه توسعه یافته اند. از این ابزار ها می‌توان به scikit-learn ، TensorFlow ، Keras اشاره کرد. شما باید با توجه به شاخه ای از هوش مصنوعی که می‌خواهید در آن فعالیت کنید فریم ورک مناسب را انتخاب کنید. 
از زبان پایتون می‌توانید برای توسعه اپلیکیشن های دسکتاپ نیز استفاده کنید.
بعد از انتخاب حوزه مورد علاقه‌تان و یادگیری مهارت های لازم می‌توانید به دنبال موقعیت های کارآموزی برنامه نویسی پایتون بگردید و برایشان درخواست همکاری بفرستید.، قبل از رفتن به مصاحبه شغلی بهتر است سوالات استخدامی پایتون را بررسی کنید.
   
بیشتر بخوانید :

چطور برنامه نویس شویم؟

استخدام برنامه نویس پایتون

استخدام کارآموز برنامه نویسی

معرفی شغل برنامه نویس

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!